Jump to content
IGNORED

The Boss


Mp40

Recommended Posts

Da nikakav skok se nje desio.Izgleda da Bruce nije mnogo dobio SB-om.Mozda je skocila prodaja Greatest Hits cda ili prodaja karata za americki deo turneje
A opet, istina je i ovo: gledao sam još mnogo puta Super Bowl mini koncert i, što se mene tiče, opasna stvar! Mislim, možda nije doprineo povećanoj prodaji WOD-a, ali je doprineo mom uživanju!
Link to comment

Ako se uzmu zemlje u susjedstvu ispada da je Hrvatska na trećem mjestu po porodaji u regiji (u odnosu na ukupni broj stanovnika). Izgleda da ovdje ima više ljudi koji ga slušaju nego što se to meni čini?!Doduše, mediji su ovaj put zbilja dali sve od sebe i pisali o Bruceu sve u šesnaest.Čak se i u lokalnim zg novinama News koje badava dobivamo u sandučić (a bave se inače komunalnim problemima) pojavio tekst preko cijele strane o WOAD pod naslovom Novo proročanstvo! :blink:

Link to comment

Country........Peak Chart?RETAIL Sales?AWARD (wholesale sales)..Chart RunsSerbia.........#??.............005 (thanks to BTR)....RUST.........................WTF???

Link to comment
Country........Peak Chart?RETAIL Sales?AWARD (wholesale sales)..Chart RunsSerbia.........#??.............005 (thanks to BTR)....RUST.........................WTF???
Ti nasi su uracunati u USA prodaju.Bez nas bi umesto 324,700 prodao 324 695 u americi :D
Link to comment

Ja kad bih video Brusa i Gaslight Anthem iste veceri, mogao bih da se slogiram. Ne zajebavam se. Sta ima nekom da se ne svidja kod Gaslight Anthem??? Jel su ti i Hold Steady sranje? Nemaju mnogo veze jedni zdrugima osim sto sam ih otkrio u paketu a Brus ih voli i idoluje im.

Link to comment
Ako se uzmu zemlje u susjedstvu ispada da je Hrvatska na trećem mjestu po porodaji u regiji (u odnosu na ukupni broj stanovnika). Izgleda da ovdje ima više ljudi koji ga slušaju nego što se to meni čini?!Doduše, mediji su ovaj put zbilja dali sve od sebe i pisali o Bruceu sve u šesnaest.Čak se i u lokalnim zg novinama News koje badava dobivamo u sandučić (a bave se inače komunalnim problemima) pojavio tekst preko cijele strane o WOAD pod naslovom Novo proročanstvo! :blink:
Svojevremeno je Brusove ploče (a i kasete - kupovao sam i jedne i druge) objavljivala izdavačka kuća Suzy iz Zagreba i to sve od Darkness do Tunnel of Love (ne znam za one posle). U Kelnu (Seeger Sessions turneja) sam upoznao nekog Finca koji je hteo da mu prodam te ploče jer je kolekcionar svih mogućih izdanja koja može da pronadje. Kakav ludak. Odbio sam - valjda ni ja nisam baš čist...
Link to comment

Uh, to bi morala biti zbilja neka teška nevolja i jad da se Bruce fan odluči prodati njegove albume, pogotovo na vinilnom izdanju... ne ulazeći u raspravu o razlici u zvuku između cd-a i ploče, ploča je također i vizualni doživljaj, slika koju možeš staviti ispred sebe i diviti joj se. :) Ja imam samo par ploča (BITUSA, The River, Nebraska, Darkness, TOL) i uopće ih ne slušam jer mi djeluju nekako krhko... žao mi je derati ploču, pored svih ovih današnjih digitalnih formata... tako da slušam cd i gledam omot od ploče. :D

Link to comment
Potrudi se, ja sam prošo 300km, a tebi je sigurno mnogo bliže, kojih nekoliko stotina metra ;)
Uzeto e sad da nadjem "kontrolisanu sredinu" (u smislu vremena i prostora , ne toliko tehnike) i da preslosam WOAD....
Link to comment

Današnja Politika donosi tekst pod naslovom: "Od Springstina do Madone". U tekstu se govori o vrućem koncertnom letu koje očekuje Beograd i Novi Sad, a pobrojani su i izvođači. Najznačajniji, Brus Springstin, pa na dalje. Tu je i Springstinova slika.

Link to comment
Deseti ?Egzit?, koji će biti održan od 9. do 12. jula u Novom Sadu, trebalo bi da obeleži najbolji muzički program od početka održavanja festivala. Velike su šanse da se na Petrovaradinskoj tvrđavi pojave Brus Springstin, sastavi ?Kilers? i ?Kjur?.
Nesto im ne verujem..
Link to comment
Današnja Politika donosi tekst pod naslovom: "Od Springstina do Madone". U tekstu se govori o vrućem koncertnom letu koje očekuje Beograd i Novi Sad, a pobrojani su i izvođači. Najznačajniji, Brus Springstin, pa na dalje. Tu je i Springstinova slika.
Malo posto sam procitao ovaj troperov post stigla mi poruka od ednog druga.Jako ozbiljno se pregovara sa Brusom za Exit !!! Njemu se ta ideja navodno svidja zbog istorije exita.Kontaktirali su exitovci onog iz Indjije da uleti sa kintom.e sad postoji i varijanta da samo on dodje i otvori festival i na gitari otpeva par pesama bez benda.Ta je varijanta realnija.Ma dajte bilo sta za Brusa cu rado da kisnem i zaglavim se 5 sati na parkingu u Indjiji !!!!
Link to comment
Jel opet popaljujes ili ja mogu da ozbiljno proveravam na izvoru?
Ovog puta istina. Tako mi je rekao jedan veliki brusov fan, ranije je cesto pisao na temi o brusu dok smo bili na onom drugom forumu.Ovde nije dolazio.Ako je on lagao mene onda i ja lazem vas.A eto i taj tekst u politici.Nesto se ocigledno desava !
Link to comment
Današnja Politika donosi tekst pod naslovom: "Od Springstina do Madone". U tekstu se govori o vrućem koncertnom letu koje očekuje Beograd i Novi Sad, a pobrojani su i izvođači. Najznačajniji, Brus Springstin, pa na dalje. Tu je i Springstinova slika.
Surprise, Surprise..., kako dobra stvar :)
Link to comment
Uzeto e sad da nadjem "kontrolisanu sredinu" (u smislu vremena i prostora , ne toliko tehnike) i da preslosam WOAD....
Uživaj :) Meni se posebno izdvajaju pesme Surprise,Surprise, Queen Of The Supermarket, The Wrestler, Outlaw Pete...
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...