Jump to content
IGNORED

The Boss


Mp40

Recommended Posts

Danas, posle samo 11 dana od objavljivanja WOAD-a u Americi dobih isti original, takođe i kompilacijski album "Tracks" u luksuznom pakovanju koje sadrži 4 cd-a sa 66 numera i luksuznom knjižicom u kojoj su svi tekstovi numera i više fotografija Brusa, i to sve zahvaljujući našem kolegi sa foruma Born To Run-u, još jednom HVALA :lol:
E moj Zoki, ti si sluso tracks dok se ja nisam ni rodio ! :) Red je da uzivas i u originalnom izdanju
Link to comment

I kako vam se sviđa omot od WOAD? Meni izgleda ultra moderno. Ne znam kakvi standardi trenutno vladaju kod rock izdanja (jer više slušam country, heh, a tamo su omoti totalna konzerva :D ), no u odnosu na dosadašnje Bruceove albume, ovo izgleda ko iz 21. stoljeća. :) Jedino mi baš nije jasna ona slika gdje Bruce leži sa svojom gitaricom u onim stogovima sijena... jel to sijeno ili sam to umislila? :)

Link to comment
Pa sta hoces, country fazon... :P To su neka zitna polja...Inace, omot je potpuno neobican...meni se svidja.
Je, dobar je! Ali ne mislim na tu u žitnom polju, nego unutar knjižice baš ima jedna slika gdje Bruce leži s gitarom na sijenu. Ma da, pure country! :D
Link to comment
E moj Zoki, ti si sluso tracks dok se ja nisam ni rodio ! :) Red je da uzivas i u originalnom izdanju
Pa, nije baš tako, nisam ja baš toliko star, u to vreme si bio u vrtiću :) Inače uživanje je vrhunsko :P
Link to comment
Je, dobar je! Ali ne mislim na tu u žitnom polju, nego unutar knjižice baš ima jedna slika gdje Bruce leži s gitarom na sijenu. Ma da, pure country! :D
U suštini na svim fotografijama dominiraju jesenje boje i boje zvezdanih i crvenih noći, osim jedne na kojoj je zeleno žitno polje i pozadina fotografije teksta pesme Queen Of The Supermarket na kojoj je neki kavez. Ali kod Brusa uvek je bilo neke simbolike, pa i ta jesnja boja govori verovatno o njegovim jesenjim godinama života (59-60), ali sama muzika i tekstovi pojednih pesama govore nešto suprutno. Setimo se samo albuma "Born To Run" gde je sa jedne strane bio posvećenj bekstvu i nemogućnosti da se pobegne iz svakodnevnog života, a sa druge strane sama muzika je u većini slučajeva bila trijumfalna. Ali to je žvotna priča mnogih koji se rode u nekoj beznadežnosi i klopki, i nemaju gde da pobegnu, Brus je ipak uspeo jer ga rock and roll iz svega toga izbavio :)
Link to comment

Evo nesto da MP40 flipne !!!!!!!!!1?The Boss? and the E Street Band will perform their first-ever UK festival appearance outside of the United States, at Hard Rock Calling 2009 in Hyde Park, London on June 28thMain support comes from multi-million album selling American rockers Dave Matthews Band ? with their hybrid of jazz, folk and a distinct pop sensibility resonating through capacity stadiums in the United States. They will be joining Bruce Springsteen and The E Street Band on Sunday 28 June with full supporting line-up to be announced.New Jersey?s newest and hottest sons, The Gaslight Anthem, will also be joining the lineup on June 28th. Currently in the midst of a world tour, The Gaslight Anthem are the hottest ticket around and have been cited as the best new band fans will hear in 2009.Karta je 45 funti ili 50 evra.Dok cekamo Brusa svirace nam Dave Matthews Band, Gaslight Anthem i ko zna ko sve jos.IJAO !!!!!

Link to comment
Danas, posle samo 11 dana od objavljivanja WOAD-a u Americi dobih isti original, takođe i kompilacijski album "Tracks" u luksuznom pakovanju koje sadrži 4 cd-a sa 66 numera i luksuznom knjižicom u kojoj su svi tekstovi numera i više fotografija Brusa, i to sve zahvaljujući našem kolegi sa foruma Born To Run-u, još jednom HVALA :lol:
Jos ja da nadjem mrvu jebenog slobodnog vremena i da odem do coveka da pokupim to sto mi cuva grrr
Link to comment
Bruce Springsteen Skips San Siro After ComplaintsBillboard.biz February 10, 2009 - Global | Touring | Rock and PopBy Mark Worden, MilanBruce Springsteen will not be playing at Milan's San Siro soccer stadium this summer. He will, however, play three other Italian stadium venues, namely Rome (July 19), Turin (July 21) and Udine (July 23), during the course of his "Working On A Dream" tour.The decision to skip Milan follows complaints by 47 local residents in the San Siro area of Milan when last summer's concert over-ran by 22 minutes. Claudio Trotta, head of the concert promoters Barley Arts, who staged the show, even faces legal proceedings.Springsteen fans in Italy are naturally unhappy about the absence of the Boss from what had become a regular venue for him. Springsteen's 1985 San Siro concert is considered a significant event in Italian rock history.Meanwhile, it has been announced that a smaller Milan venue, Rolling Stone, is to close in June, after 27 years. The club, which is located on Corso XXII Marzo, east of the city center, had hosted concerts by Jethro Tull, Lou Reed, Prince, Van Morrison, Sheryl Crow, Bob Geldof, Van Morrison, Nick Cave and the Arctic Monkeys.Rolling Stone, which first opened its doors in 1981, also functioned as a club. It is to be demolished and replaced by a residential and office complex.
:blink: Edited by veljaGB
Link to comment
Jos ja da nadjem mrvu jebenog slobodnog vremena i da odem do coveka da pokupim to sto mi cuva grrr
Potrudi se, ja sam prošo 300km, a tebi je sigurno mnogo bliže, kojih nekoliko stotina metra ;)
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...