Jump to content
IGNORED

The Boss


Mp40

Recommended Posts

cekaj, aj` da se dogovorimo sta nam ovde smeta...sto je izdanje socijalno (a jeste, i sta fali, oridjinal za 600 kinti!) ili to sto ekskluzivna prodaja predstavlja najveci greh u kapitalizmu - nelojalnu konkurenciju?

Link to comment

Npr.Factoryby Bruce SpringsteenEarly in the morning factory whistle blows,Man rises from bed and puts on his clothes,Man takes his lunch, walks out in the morning light,It's the working, the working, just the working life.Through the mansions of fear, through the mansions of pain,I see my daddy walking through them factory gates in the rain,Factory takes his hearing, factory gives him life,The working, the working, just the working life.End of the day, factory whistle cries,Men walk through these gates with death in their eyes.And you just better believe, boy,somebody's gonna get hurt tonight,It's the working, the working, just the working life.I sad resio da zaradjuje bas kod ovih:Wal-Mart has been criticized by some community groups, women's rights groups, grassroots organizations, and labor unions, specifically for its extensive foreign product sourcing, low rates of employee health insurance enrollment, resistance to union representation, and alleged sexism.

Edited by The Ghost
Link to comment

Meni smeta sto bi neki fan stonsa ili ac/dc ili eagles-a mogo da kaze da je Bruce posto isti ko njihovi puleni.Mada u principu ne postoji nikakva razlika izmedju ovog sa walmartom i nastupom na superbowlu ili recimo nastupom na Harley Davidson festivalu proslog avgusta.Ipak nije mi jasno zasto je Bruce pristao na to jer ne vidim da ce on tu finansijski dobro proci. Ugovor koji je potpisao sa Sony-em je tezak 100 000 000$ i vazi 10 godina.Taj ugovor je bio vise nego stetan po Sony.Covek koji ga je potpisao je otpusten ? kolko se secam zaposlen je u Brusov taboru nakon toga.Sigurno da po ugovoru sa toliko nula on ne dobija veliki % od prodaje diskova.Sa ovim CD se cilja na ljude koji nisu cak ni casual fanovi.Udju u walmart da kupe kurtone ili hleb vide cd za 9$ i ubace ka u korpicu.I to u godini kad se ocigeldno sprema nesto veliko.Prvo suprer bowl pa onda nominacija za oskara i turneja koja ce to pratiti.

Link to comment
POsle 20-tak dana stigne meni mail da u kojoj se Fanfire (firma koja se bavi distrubucijom za gomilu bandova...) izvinjava, ali kao tih majica vise nema. Mislim se, OK, bas mi bilo zao. Ipak, posle par dana dobijem paket iz USA. Reko, dobili majice....Kad ono, stigla mi samo casica, koju su mi naplatili 10 dolara. Jebo sam im mater u povratnom mailu...naravno, nisu odgovorili.
Salji im mailove i dalje. Vratice ti pare sigurno.
Link to comment

A, nemoj za Harley...vidis da je Bruce fan.. :Hail: Ja sam bas razmiljao cemu ovaj potez, kompilacija je bas, kao sto MP40 rece, bugarska. Nadam se ca ce da objasni.Elem,Posacu mail zvanicnom sajtu, posto sam prvi uputio Fanfireu.Reci, majica razvaljuje.

Link to comment
Elem,Posacu mail zvanicnom sajtu, posto sam prvi uputio Fanfireu.Reci, majica razvaljuje.
Majca je vrh. Ja ih cesto merkam ali nikako da kupim.Ovu nisam ni video do sad.fanfire salji mejlove. Moraju da ti vrate pare , prevarili su te Edited by BornToRun
Link to comment
Nisam se odrekao, bar ne zbog toga sta mi je taj band znacio kad sam imao 18 godina...ali muzika U2 vise kod mene ne izaziva nikakvu reakciju. Svejedno mi je da li je izasao novi album U2 ili Billy Joela. A pre 25 godina bili su mi podjednao vazni kao i Bruce.
No Line On The Horizon nije Billy Joel Edited by BornToRun
Link to comment
Mada u principu ne postoji nikakva razlika izmedju ovog sa walmartom i nastupom na superbowlu ili recimo nastupom na Harley Davidson festivalu proslog avgusta.
živa istina. Da i ne pominjem (a evo pominjem) da se uveliko tračari o njegovom eventualnom nastupu na Obaminoj inaguraciji.No, mogu da razumem da je čoveku u njegovim godinama i sa njegovim statusom važno da bude u centru zbivanja. Mogu to i da mu oprostim dokle god pravi dobru muziku. Dobru muziku poput novog albuma John Mellencampa, Life Death Love and Freedom. Izuzetno...Sutra: Life Itself.
Link to comment

Evo kometara Steve Barnett-a.On je neko opasno mudo nu Columbia recordsuObjasnjava indirektno ovo sa walmartom

"Over the next few years expect to see a lot of surprises in terms of the marketing and promotion of music, not just from artists in the Columbia-Sony family but from all the major labels. Expect to see alliances that confuse you, at least at a first-glance level. Expect to see some short-term promotional jaunts both in the physical and non-physical worlds, as certain ideas are implemented, tested and then perhaps abandoned.The reason you may ask? We have an extremely volatile situation out there in the worldwide music sales market. There has never been anything like it in history. We have some countries where digital sales are growing dramatically but other countries where digital sales are very, very sluggish. We have some countries where certain types of digital sales are growing but other types are not moving at all. Even within a specific country we are seeing some dramatic differences in buying habits, physical verses non-physical, between different regions of countries or between different demographic groups. There is no sense in an artist moving their music heavily into the non-physical realm if 70% of their core buyer market is showing a strong desire for buying in the physical world. That is commercial suicide.All of this, of course, presents a challenge to certain artists in our family, particularly those who have a broad global sales base. One size may not fit all, to coin a phrase. Our artists typically come to us for advice or feedback. That’s what we are here for. Naturally the biggest or veteran artists in our family, like AC/DC, have strong ideas of what they are trying to achieve with their music. They have their own managerial and marketing advisors and expertise and the band members have strong opinions on direction. Still, basic questions need to be asked. Are you a singles artist or an album artist, or some type of hybrid? Is your album a statement greater than the sum of its individual tracks or is your album just a collection of tracks? These are important questions for the artist. If you are not going to be a digital artist….and by that I mean someone selling by track-by-track download as your “bread and butter”…. then it behooves you to explore opportunities for retail alliances with someone who is powerful in the physical world".

Edited by BornToRun
Link to comment

Jedan deo mene veruje da Bruce mozda ovoga puta nije imao sve konce u svojim rukama, mislim na taj ugovor od 100 milki.Vidim da se uopste ne oglasava na zvanicnom sajtu, iako se svuda digla prasina...

Dobru muziku poput novog albuma John Mellencampa, Life Death Love and Freedom. Izuzetno...Sutra: Life Itself.
Ja sam ga uvek smatrao Springsteenom u pokusaju....imao sam davno Scarecrow. Skinucu ga, bas me zanima. Edited by The Ghost
Link to comment

Ja sam ga uvek smatrao Springsteenom u pokusaju....imao sam davno Scarecrow. Skinucu ga, bas me zanima. Od izdanja iz 2008. koja sam ja poskidao (a toga nije baš malo), "Life Death Love and Freedom" je ubedljivo najbolji album. Ništa slično Scarecrow-u. Priznajem da sam i ja iznenadjen.Life itself:(prošlo bi na lost masters vol. 58 kolekciji)

Edited by luba
bez linkova ka necasnim radnjama, molim
Link to comment

Skinuo ga sinoc i na brzinu preslusao par pesama. I ja sam prijatno iznenadjen, svidja mi se produkcija. Ovih dana cu malo da obratim paznju na tekstove i tako to.U par pesama zvuci kao pljunuti Bruce.

Link to comment

Meni je crko net juce pa nisam uspeo da skinem Life itself. Ko bi mogao da mi je posalje na mail do veceras, posto putujem sutra ujutro.Nisu nikakve necasne radnje u pitanju, pesma je juce besplatno pustena.

Link to comment
Meni je crko net juce pa nisam uspeo da skinem Life itself. Ko bi mogao da mi je posalje na mail do veceras, posto putujem sutra ujutro.Nisu nikakve necasne radnje u pitanju, pesma je juce besplatno pustena.
Pesma ti je poslata na yahoo mail. Devet i kusur MB, znaci malko strpljenja.
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...