Jump to content
IGNORED

Football Manager 09


John Coltrane

Recommended Posts

Da li ti igra sam u napadu ili u paru? Ako je u paru da li je levo ili desno i koju mu ulogu dajes?Ja sam ga doveo na pozajmicu sa pravom otkupa, a onda sam mu ponudio ugovor i doveo ga za DZ :lol: Sjajan igrac!

Link to comment

Na opšte oduševljenje navijača, kao i uprave, maleni Chievo je osvojio Ligu Evrope. I to lišen usluga Stefana Savića i Pedra Leona. Titula je izmakla porazom u direktnom duelu protiv Udinesea par kola prije kraja, a u nacionalnom kupu smo ispali u polufinalu od Napolija. Sezona se može ocjeniti kao uspješna.

Šampionski tim:4lj5w1.png2w23fkh.pngFinale je obilovalo šansama, a Felipe Bastos je 5 puta pogodio prečku ili stativu. U tim trenucima, postojao je strah da će se staro nepisano pravilo 'Ko ne iskoristi svoje šanse biva kažnjen' ostvariti, ali na svu sreću, Derdyck Boyata je u samom finišu utakmice postavio stvari na svoje mjesto.

Link to comment

Ja sam doveo Giovinca i Lamelu, tako da ce mi Biabiany biti visak [ni u prosloj sezoni nije bio prva opcija]. Anyhoo:

2426ip2.png

Igran je i Superkup Evrope protiv Man Utda:

2ed124m.png

Link to comment

phil jones og :lol: koja ti je to sezona?ja zakucao sa augsburgom na kraju druge, nikako da nastavim i odigram finale kupa sa smrtnim neprijateljom bayernom!inace u prvenstvu 2 puta zlatna sredina, el izmakla za par bodova ove godine, ali kroz kup ce biti ostvaren historijski uspeh.

post-1365-13248080787072.jpg

za europske okrsaje stizu niang za 11.5m i zuculini za za djabe...niang i nangis ce bude sexy :)

Link to comment

2.5, 3 milke... ne secam se... ne igra desno jer je konkurencija paklena :D levo sam najtanji pa tu igra, mada ga koristim i desno i u srdini... jbg kad mi montillo igra u sredini, sve da bi od andersena napravio zver <_< rotiram ih stalno...

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...