Jump to content
IGNORED

Football Manager 09


John Coltrane

Recommended Posts

Marco Veratti :Hail:Kako mali dominira, vodi Chievo do, hopefully, titule. Obavezno ga kupiti, neskup je, igra u Pescari [i inace veliki talenat, vjerovatno ce ubrzo u neki veci klub]A doveo sam i Pedra Leona, tako da igram skroz sexy fudbal, Barca je nista za Chievo.

Link to comment

marko verati je u prethodna tri menadzera zver..hteo sam ga dovesti u partizan ali nije hteo doci, sad je u nekoj romi ili tako nesto...p.s. opet mi se igra...jel' moze neko da mi baci link za 12.0.4 patch na pm. hvala.

Link to comment

Završio juče prvu sezonu sa Unitedom (uvek igram prvo njih jer mi je najlakše), laganeze po tri-četir utakmice dnevno. Pa i nisam baš sjajno prošao... Doveo sam samo Hamšika i krenulo je odlično, ali kad se početkom maja nakupilo 4 utakmice u 10 dana izgubio sam korak :( Završio četvrti sa tri boda manje od prvaka (Liverpoola :blink: ), u finalu FA izgubio na penale od West Hama, no izvadio sam se u finalu CL-a pobedom na Realom cool.gif Dali mi 50 miliona za transfer u prelaznom roku i sad ne znam na šta da potrošim (osim što sam već doveo Montoyu na free transfer da mi bude back-up Rafaelu na desnom beku)...Btw kako kačite one slike sa FM-a?

Edited by MancMellow
Link to comment
Ides na print screen, pa u nekom programu to paste-ujes, snimis i okacis.Aj neki izazov da pocnemo.
Ma ok, ali ne znam kad uradim PrntScr gde mi se to snimi tj. kako da definišem u koji folder onda to ide :(
Link to comment

Uh, da vam ne kazem koliko sam popizdeo...osmina finala lige sampiona. izbegao sam siti, bajern, real, barsu...dobijem skoro najslabijeg protivnika i:

frust.jpg

da napomenem da su sanogo i lippai napadaci. i da je pre meca i kleo bio povredjen..grupna faza

frust2.jpg

i jos da napomenem da sam u prvoj utakmici dobio gol u poslednjem minutu i da sam prakticno zbog toga ispao <_<

Link to comment

Januar mesec prve sezone sa Sampom prvi sam sa 6 bodova prednosti zahvaljujuci nekim nereseni tekmama.Sad mi Liverpul poslao ponudu za Palomba 2m odmah i 6 na rate odbio sam. Najbolji strelac mi je Makeda kog sam opet pozajmio od Sekte. U odbrani caruju Ferari i Dragutinovic. Desni bek odlicni Bandalovski a njegova zamena Vasilevski. U sredini se pored Palomba smenjuju Frimpong i Bruins a po krilima vrsljaju Koman i Semioli. Necu nikog da dovodim u zimskom prelaznom roku jer zbog Serie B nece da dodju dobri igraci. Tu bi Oli mogo da pomogne svojim skautovanjem zeznuto je sto ne mogu da dovodim igrace bez EU drzavljanstva koji ne igraju u Italiji.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...