Jump to content
IGNORED

Football Manager 09


John Coltrane

Recommended Posts

Ја сам сваки ФМ од 1993. на овамо или ломио (док су били на дискетама или оптичким медијима)или брисао инсталацију и .iso фајл. Фудбал менаџер лајв ме упропастио јер је имао клијента који се даунлодује за 2 минута, што ме коштало 2 године живота. Срећом, пропали су са том онлајн верзијом те су погасили сервере. Питај ме да ли сам лурковао по четовима свог гејм-врлда док се апокалипса ближила, све тражећи са ким ћу да одиграм још један меч. :isuse:
Nema šta, više voliš FM od mene :D
Link to comment

Nervira me igrice jer mi se cesto desava da userem protivnika ali pogodin 4 stative i precke ,lopta se seta po gol liniji itd. Sta bre jos treba da uradim da bi nesrecnici dali gol sa metra razdaljine?

Link to comment

Moj lapsus, sorry!Odes na torrentz.eu i kucas u pretrazivac, Sortiras po datumu i ono najnovije tebi treba. Obratis paznju na komentare i broj sidera i to je to.imas PM

Edited by Milosh76
Link to comment
Moj lapsus, sorry!Odes na torrentz.eu i kucas u pretrazivac, Sortiras po datumu i ono najnovije tebi treba. Obratis paznju na komentare i broj sidera i to je to.imas PM
Hvala na tutorijalu :D , podaj mi verziju koja PROVERENO SHLJAKA.
Link to comment

Ubacio 12.04. bez problema. Poceo trecu sezonu odlicno, ali se Sulja povredio 2-3 meseca i Winajldum takodje (projektovan da nasledi Gigsa). Novina koja mi daje dodatnu draz igranja sa ManUTD je Liga Sampiona timova U19. Posto posle prve dve sezone imam obicaj da vodim i rezreve, prihvatio sam se i tog posla da igram LSu19 i da kontrolishem svu decu prispelu na Old Traford. A grupa sa Sportingom, Interom i Fiorentino :) .

Link to comment

Da li vam se desilo da igrac ima 6 asistencija na jednoj utakmici i svih 6 iz korne? Filip Stojkovic protiv nekih Azera u poslednjem kolu kvalifikacija za LS, 4 gola Milan Milanovic, 2 gola Lee Addy. Pritom je nakon jos barem 3, 4 korne bilo suteva na gol koji su zamalo bili golovi.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...