Jump to content
IGNORED

Football Manager 09


John Coltrane

Recommended Posts

U drugoj sezoni sa Zvezdom imam 8 pobeda u 8 utakmica uz 0 primljenih golova, u LS usao pobedivsi ova puta Bazel, a u grupi dobio Galatu kod kuce(gubio 0-2 na poluvremenu, dobio 3-2) i Benfiku 0-1 u gostima. Za sada bas ide prelako, verovatno cu odigrati jos jednu sezonu i dosta sa Zvezdom, postaje dosadno.

Link to comment

Uzeo sam prvenstvo. Prodao Adija za 2.5 miliona, a Kaludjera za 2.2 miliona, a prelazni rok jos nije poceo. Pokusacu da udjem u LS i dovedem neka zanimljiva pojacanja. Borha ni pod razno nece novi ugovor, ali je odlican, tako da cu sacekati da mi se poveca budzet, pa cu onda probati. Mezenga i tako nije imao sansu, pa ce se vratiti u Brazil. Paseko je bio dobar. Cak mi nece ni smetati zabrana od 3 igraca u sledecoj sezoni, jer i tako nemam previse stranaca. U drugoj sezoni je ogranicenje na 3 stranca? A u trecoj?

Link to comment

Jel ima neka liga bez ogranicenja stranaca? Ja sam voleo da igram nasu ligu bas zbog toga, pa dovedem celu mladu reprezentaciju Kameruna u Mladost iz Lucana ili tako nesto.

Link to comment

Instalirah menadžera juče, posle više od 5 godina apstinencije, i odmah sam ostao 6 sati za kompjuterom (i setio se zašto nisam imao ribu i drugare dok sam igrao CM 00-01 i kasnije verzije CM-a i FM-a). Od tih 6 sati sam barem prva 3 plivao kroz ekrane i pokušavao da se izborim sa gomilom podataka i naviknem na interfejs - prilično se menadžer promenio otkada sam ga ja poslednji put igrao, ali je temelj ipak isti. Biće to sve u redu posle par dana.Nisam odmah uzeo naše, već hoću da se malo oprobam na nekim većim jadnicima pre nego krenem u evropski pohod. Zato sam zabo Treću ligu Nemačke i Karl Cajs iz Jene - teška boranija, ali dobra za vežbanje.

Link to comment
Instalirah menadžera juče, posle više od 5 godina apstinencije, i odmah sam ostao 6 sati za kompjuterom (i setio se zašto nisam imao ribu i drugare dok sam igrao CM 00-01 i kasnije verzije CM-a i FM-a).
Обрисао ФМ са компа пре пар дана. У пола играња, само одједном анинстал, бриши, бриши, бриши... Једва живу главу извукох.
Link to comment
Обрисао ФМ са компа пре пар дана. У пола играња, само одједном анинстал, бриши, бриши, бриши... Једва живу главу извукох.
Iskusan si igrač, čudi me da ne umeš da se iskontrolišeš - ja ga igram od prve sezone, naučio sam kako i kada da prekinem :D
Link to comment

Ја сам сваки ФМ од 1993. на овамо или ломио (док су били на дискетама или оптичким медијима)или брисао инсталацију и .iso фајл. Фудбал менаџер лајв ме упропастио јер је имао клијента који се даунлодује за 2 минута, што ме коштало 2 године живота. Срећом, пропали су са том онлајн верзијом те су погасили сервере. Питај ме да ли сам лурковао по четовима свог гејм-врлда док се апокалипса ближила, све тражећи са ким ћу да одиграм још један меч. :isuse:

Link to comment

Ne znam za vas, al mene ubi bag da mi se bar 1 igrac povredi u Super Kup utakmici. Prva dva puta je to bio Runi, treci put tek pridoshli Sulja (doshao na free) i to na 2-3 mesecea :(. Inace 2 sezonu sam zavrsio tek na 4 mestu, ali sa osvojenim FA i Liga kupom i LS (najvise zahvaljujuci podatku da je City izbacio Barsu u 1/2).Josh jednom cu apelovati da mi neko poshalje neki patch koji ne "unishtava-prekida" igricu, dakle proverene stvari ;) .

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...