Jump to content
IGNORED

Football Manager 09


John Coltrane

Recommended Posts

Igrica zakljucana35izm1d.jpgTakodje, vrijedna je pomena cinjenica da se jedan od novih, generisanih igraca zove Sabrino Salerno :D

Edited by gervasius twinkleminkleson
Link to comment

I sta sad bi sa zakrpama, da li da ih ubacujemo ili ne? Kakva su vam iskustva, vidim da jednima igrica pobenavi posle patcha a drugima shljaka extra?

Link to comment

Пржи се ФМ, лепо.Ја кренуо стандардно са Звездом, да опипам пулс игрице. Већ имам у плану да играм са Витесеом, а обавезно морам и неке друготрећелигашке енглезе да обрнем.ФМ је опет нереалан гледе наше и хрватске лиге, напуцано то па видим људи ома на почетку улазе са Звездом/Партизаном у ЛЕ/ЛШ.. мени то сморина опака. Ја кренем полако, прво склапам екипицу симпатичну, доста клинаца форсирам, фурам нормалне формације а не оне баговите што не постоје у фудбалу ал на ФМу се са њима бију Виљареали и Лиони од шале.Углавном баталим титулу у првој сезони, оставим тај период за почетак прављења екипе већ за другу сезону где нападам и титулу и пласман у Европу.Сад ме је укењала титула, на крају ми се поклопили резултати + у последњем колу ПАртизан куксуо и на бољи међусобни дуел узмем титулу. Од шале ушао у ЛШ, имао слабе противнике, е у групама тек видим колико сам иза јаких екипа.Лазовић је аждаја, а то постане и Вешовић. Препорука за Грега Нелсона, Холанђанин 23 године игра оба крила доводи се за 100к на почетку из бугарског цска. Одличан играч а скроз јефтин.Никог од клинаца из лиге нисам довео, скупи у вражју матер. Једино Митошевића, а јурио сам их гомилу ал не вреди. Са ловом сам танак, доста сам се истрошио куповао све на 48 рата и сад сам танак, ал нема везе склопио сма мање више екипу за титулу е сад зависиће од успеха и продаје играча даље појачавање тима.ФМ и није нешто за играње наше лиге ал мени је засад ок јер сам ја одиграо тако да буде ок и мало га бар приближио реалности.asdq-copy.jpg

Edited by EmptyClip
Link to comment
Пржи се ФМ, лепо.Ја кренуо стандардно са Звездом, да опипам пулс игрице. Већ имам у плану да играм са Витесеом, а обавезно морам и неке друготрећелигашке енглезе да обрнем.ФМ је опет нереалан гледе наше и хрватске лиге, напуцано то па видим људи ома на почетку улазе са Звездом/Партизаном у ЛЕ/ЛШ.. мени то сморина опака.
I ja sam sa Zvezdom krenuo i izbacio Atletiko Madrid :lol: , a da bi sve bilo smesnije imam 10ak bodova vise od Partizana koji je upravo prosao u polufinale LE, dok sam ja ispao od Intera.Za kaludjera su mi nudili 1.3 u kesu i 2 na X rata, ali sam odbio i on se nije bunio. Za razliku od Evandra koga sam ubedio da je u Zvezdi "do jaja" i da ce tu najbolje napredovati :lol: Sa druge strane, otkupio sam Cosica na 48 rata za 2.5 miliona i Sanoga koga sam uzeo na pozajmicu od Oksera i ponudio mu ugovor u januaru, tako da ce u junu doci kod mene za DZ :DObozavam ove bagove iz FM-a :)
Link to comment

Видео прве конфете. :wub: Лига куп са Вест Хемом, у полуфиналу у две утакмице избацио Ман Јунајтед. У првој играо у гостима против практично другог тима Јунајтеда, извукао 1:1. На домаћем терену Сер Алекс видео да је враг однео шалу и извео најјачи тим (без Рунија), опет било 1:1, па продужетак, па други продужетак и који минут пре пенала Супер Риџа Риџвел га закуцао под пречку. У финалу лаганезе 3:0 против симпатичних рибара из Блекбурна. А онда конфете и :0.6: . Ови порнићари што воде Вест Хем ми поручили да су и очекивали да освојим Лига куп и да се не палим превише.edit: Таман када помислим да нема више ништа што ће да ме обрадује у овој сезони, кад оно...9fxngo.jpg

Edited by Праслин
Link to comment
post-1365-13220335129155.jpgfregijev opsajd :D druga titula u nizu, osvojen liga kup, cekaju me finale fa kupa i finale cl... real nokautiran u polufinalu 5:0 na svetom andriji i 5:3 na bernabeu...hulk je :ziga:
Link to comment

Jbt, igrače Partizana su fantastično preneli u igru. Tomić je histerik koji stalno igra nervozno, u prvenstvu odigra lepo, međunarodne katastrofa. Ivanov kiksara, Eduardo ne može gol da ubode, o Jovančiću reči ne vredi trošiti, Rnić ima 892 žuta na 11 utakmica, Mustafa klasičan rukometni golman. Mali Laza očito još nije nabujao kad su spremali igru, al ima nekog potencijala, dao je i nekoliko golova. Ušao u LŠ, prvo se izmučio sa Videotonom, noćna mora sa Borcem iz Banja Luke pa onda neočekivano lako navatao na kontre Hapoel. Naravno, samo neki totalni gubavci su spremni da dođu međ Dominatore. Muka će ovo biti, muka.

Link to comment

Osvojena titula i kup. U novoj sezoni jaci za Jankovica i Pantelica, na polusezoni mozda probam i Ninkovica na pozajmicu da uzmem (nesudjeno pojacanje u svim univerzumima). Lazovic i Evandro razbijaju, Paceko dosta dobar kao i Dimitrijevic, Kaludjer nista posebno. Mezengu i Borhu sam vratio u Brazil.

Link to comment

Izvalio novu taktiku koja izuva.NOLE Zaostajao sam 12 bodova za Arsenalom negde oko 25kola, sada je -4 i utakmica manje za Arsenal. U nizu sam dobio Liverpul u FA kupu (koji kida u ligi i u LS), Tott u finalu LC, uspeo da sa 4:1 kuci anuliram Atletikovih 2:1 u gostima i da dobijem sve tekme u ligi u tom periodu, kao i ponovljenu protiv Blekburna u FA kupu.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...