Jump to content
IGNORED

Football Manager 09


John Coltrane

Recommended Posts

Kushcaka i MBDiufa ne bih mogao da prodam sve da ih uvijem u milion funti :isuse:.
angry.gif Не дирај у бирача мајки! 106hfs5.jpg... од чега 2 комада Манчестеру и 2 комада Арсеналу.Како Вилфред? Код мене не може да се састави у Премијер лиги. Хет трик у Купу, а ништа у лиги. МБД му преотео славу. Edited by Праслин
Link to comment

Posle toga, Donji Srem, osvojio Telekom, ušao u Super. Nemam mnogo vremena za igranje, šotovi neki drugi put.Druga igrica, osvojio Swiss Challenge League sa Vošinim evro-krvnicima...Igrica mi deluje prelako, čak i u odnosu na pretprošli FM pre zakrpa.

Link to comment

pa to kazem. igra je laka. mada, mozda zato sto jos uvek igram sa osnovnom verzijom, znaci bez pecovanja.sa partizanom osvojio duplu krunu, ali sto je najvaznije doveo sam klea i molloa iz lila za ukupno 12 milki. za one koji igraju sa nasima kupite adailtona iz vitorie. covek je dao 45 gola na 47 meceva.

Link to comment

Jes pa da mi propadne 6-1 protiv Dinama i Bukuresta, 2-1 u Derbiju i 10ak utakmica bez poraza... Ha!Ocu, kad osvojim sve sto se krece ove sezone, pa cu sledecu da ucitam sve i svasta.Inace ucitao sam LB, bez national reputation :isuse: a to inace uvek uradim. Zato sto sam mislio da ce ovo biti igra za upoznavanje, a ne zaista pocetak sezone.

Link to comment
Kod drugara na Win XP kad instaliram menadzera i pokusam da ga pokrenem dobijem ovo: "the application failed to initialize properly (0xc0000005) click ok to terminate the application"Kako da resim ovaj problem?
Ima li ko resenje za ovo?
Link to comment

ne igram na LB nego na kastm. ubacio sam samo sve igrace iz argentine i brazila. ps cu ti ubaciti sutra.@mocahttp://www.updatexp.com/0xC0000005.html

Edited by 189-
Link to comment
pa to kazem. igra je laka. mada, mozda zato sto jos uvek igram sa osnovnom verzijom, znaci bez pecovanja.sa partizanom osvojio duplu krunu, ali sto je najvaznije doveo sam klea i molloa iz lila za ukupno 12 milki. za one koji igraju sa nasima kupite adailtona iz vitorie. covek je dao 45 gola na 47 meceva.
Ako igras bez pecovanja, protivnicki golmani uopste ne treniraju positioning i posle jedne-dve sezone nece moci nista da odbrane.
Link to comment

zanimljivo, evo mene u 2015. i protivnicki golmani nastavljaju sa osmicama i devetkama. evo sad nojer 9.3 za poluvreme :mellow: a jest nekako laka, prvi sam u pl, lagano prosao grupu u cl... mada prejak sam, doveo i silvu, a stize i pastore za 33 milke :)

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...