Jump to content
IGNORED

Football Manager 09


John Coltrane

Recommended Posts

koristio sam offline verziju, secham se da je i FM09 odn. PATCH zahtevao to a ne Steam varijantu...ja se vishe bojim da nisam dobro napravio ISO fajl <_< ...ma to je to, vracam 2009-ku i marsh u qrac :D ...

Link to comment

usao sam sa Zvezdom u Ligu sampiona u drugoj sezoni :)tim: Stameni, Ninkov, Vilotic, Sami Kufur, DL neki matori argentinac Dominguez, Geremi, Cadu, Lazetic, Bojan Djordjic, Kruz (da, Hulio Rikardo cool.gif ) i Slavkan Perovic. u rotaciji su i Tanasijevic, Savio, Lazovic, Leka Toni a namecu se i mladi Reljic i Sreckovic. Gumu sam utopio nekim skandinavcima za 1,2 meleona evrica :D e jel neko zna sve one izraze sto mogu da se ubacuju kao touchline instructions? ja za vecinu bas i ne kontam kad da ubacim :unsure:@ Coltrane- meni npr svaki put kad ponovo pokrenem windows treba da ponovo u deamonu mountujem (sto ranije nije bio slucaj), dakle pokusavaj nesto tako nemoj da si lud da odustanes, ovo je mozda najbolji FM do sada

Edited by Un-juice
Link to comment
gde su oni dobri stari dani kad sam cekao sredinu novembra i ispred SKC kupovao cd za 200din?!...tad je CRACK bio chudo broj 1 i to je bilo sve copy/paste, a danas gomila sranja (mada je i ne igram ostale igrice)...dakleM- evo kako stoje stvari: ja nemam ISO fajl pa mi je Timmi rekao da napravim Image u Nero-u i da ga ubacim u Deamon Tools...to sam i uradio ali svaki put kad pokusham da odradim Save (ili jednostavno posle pola sata igranja) u sred igrice mi izbaci upozorenje da je potreban CD i da mi opcije Retry i Quit...to me najvise jebe, a ovo oko CRACK-a i PATCH-a je manji problem...shta da radim?...
Pa kad ti trazi CD ti ga ubacis preko Deamona, vratis se nazad i stisnes retry, nakon cega bi trebalo da prepozna kao da si ubacio disk.
Link to comment

nece, pokushavao sam...pustio sam preko torenta da ponovo skine sve (kad sam zasro pri prvoj instalaciji), a onda cu vam se ponovo obratiti za savet (valjda ne treba da ga unrar-ujem)...danas odigrah 2 sata bez problema dok nisam ishao na opciju Save (posle save-ovanja mi je trazio CD, ja u DT a tamo vec ubacen Image, pokusham ponovo, vratim se u igricu i klinkenem Retry al nista)...

Link to comment
jesi probao sa narezivanjem na dvd [pretpostavljam da jesi, ali chisto da pitam]?
nisam, nemam praznih dvd kuci, probacu veceras...ovo neka pomama za Fiorom kao za Tott ili Sitijem na proshlom menadzeru?!...
Link to comment

ja sam sa fiorentinom stigao do aprila mjeseca vec. pocelo je lose, ispadanje iz CL od shahtara u kvalifikacijama, jako loshih prvih 12 kola, bio sam na ivici otkaza. onda je krenula sjajna serija, i evo, sad sam u ravnopravnoj borbi za mjesto koje vodi u CL.doveo sam emanu iz betisa, prodao santanu aston vili za 9 miliona. doveo i eduarda salvioa iz lanusa i dao ga na pozajmicu u serie b. sledece godine vec planiram da par klinaca iz podmlatka bacim u vatru.ako nekoga zanima, postoji pdf knjiga 'tactical theorems', na 60 strana. ako nista, korisna je zato sto objasnjava sta znace sve one opcije kod touchline instructions.

Link to comment
ja sam sa fiorentinom stigao do aprila mjeseca vec.
Covece ti si se bas ubrzao sa FM10. Jeste da je zarazan..al ipak :) Ja sam Zvezdom idem laganica, odlican sam 4 usao sam u LE i izgubio... i tako... Dosta je realnija igra nego prosla i mnogo je dobra ova izmena sa ubacivanjem taktike i raznih zamisli. Odlicna igra zaista...
Link to comment

a ono, 5-6 dana, par sati dnevno. moguce je, kad si bez para pa ne mozes izac nigdje [+ je hladno]. a odavno si doneo odluku da je uchenje za pickice :)

Link to comment

Poceo sa Zvezdom i u prvoj takmicarskoj utakmici protiv Rabotnickog pobeda 5-1, het trik Lekica i povreda na 3 meseca u 92. minutu... Za sad mi se cini da je ova taktika fenomenalno odradjena. Sto se tice ocena igraca, ima nerealnosti u Zvezdinom timu, najvise su me razocarale ocene Isaha za koje sam ocekivao da ce biti vise, ali uprkos tome sasvim solidno za sada igra i ima prednost ispred Savija koji je odlicno ocenjen.

Link to comment

i ja kad sednem peglam do iznemoglosti, a kako drugachije :D ...vodim UTD (kao i svaki prethodni x godina unazad) i moze se reci da lici na scene iz real PL obzirom da sam na startu bez VDSara i Vidica (tesno dobijam uz puno golova), na sve to se i Evra povredio na 4meseca...Bambi odradio odlicno pripreme, ali ga bash i nisam ubacivao u ligashkim tekmama...@ gervasiuskoji je fazon sa tom e-knjigom obzirom da sam im ostavio mejl ali josh nisam dobio povratni?...

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...