Jump to content
IGNORED

Football Manager 09


John Coltrane

Recommended Posts

U manageru mi pise verzija 10.1, a verzija samog fajla je 10.1.0.19166. Sad sam otkrio manu da svaki put kad se pokrene menadzer trazi disk. @JC Fajl treba da se zove FM2010_v10.1.0_PC_Patch.exe i imas ga na sajtu menadzera.http://www.footballmanager.com/index.php?p=patches
Ja sam uspeo da skinem i instaliram i updateujem i-nista. I dalje mi pri startu pise 10.0.0 <_< A sta radis kad ti trazi disk? Edited by M16
Link to comment
Ja sam uspeo da skinem i instaliram i updateujem i-nista. I dalje mi pri startu pise 10.0.0 <_< A sta radis kad ti trazi disk?
Pa ubacim disk :lol: . Samo mountujem image i retry.
Link to comment
Da li je moguce napraviti duel ekipa iz dva razlicita save-a?
Ako pokrenes 2 menadzera u okviru iste igre moze. Ne mozes 2 igre da kombinujes...da bi mogli da igrate igru a da je ne kupite morate je krekovati. Zato ti pise 10, a ne 10.01.blabla... gervasius... pa imas i PES10 i FM10 i malo realnog zivota bez kompa i foruma i igrica... Ne mogu sve da stignem. Prosle godine sam razbio sa Zvezdom 3 ili 4 sezone pa sam cak presao u Parmu i onda se smorio najstrasnije (citaj kupio novi komp u januaru pa me mrzelo da prebacujem SAVE u novu igru)...Dosta je 2 sezone, u prvoj nakupujes i budes solidan u drugoj razbijas... Sa Zvezdom sam usao u LE i razbio me Fulam u prvom kolu. Planiram da uzmem titulu i udjem u LS. A sa Valensijom da udjem u LS a u drugoj sezoni da lagano osvojim Primeru.Liverpool ne uzimam iz sentimentalnih razloga, jer nema boljeg od Rafe :)Mozda uzmem najneomiljeniji klub uz Juve i Real, Milano da rasprodam babe i uzmem Kalco, al o tom po tom... :) Edited by Milosh76
Link to comment

dobra stvar je shto se grafika prenosi i shto moze da se bira (pored Large data base) opcija Custom gde mogu da se uchitaju svi igraci iz odrecenih liga, klubova ili regiona, drzava, kontinenata (isplati se da uchitam celu J.Ameriku i deo Afrike)...

Link to comment

znaci ja sad moram da ima i CRACK za ovaj Patch 10.1.0?...izgleda da me to u stvari jebe, a da bih igrao bez patcha moram da reinstaliram igricu, zar ne?...

Link to comment
znaci ja sad moram da ima i CRACK za ovaj Patch 10.1.0?...izgleda da me to u stvari jebe, a da bih igrao bez patcha moram da reinstaliram igricu, zar ne?...
ne...pokrenes pach on updatuje sve sto treba... onda prebacis krek u folder gde ti je igrica i to je to.HINT: pogledaj PM :) Edited by Milosh76
Link to comment

uzeo Fiorentinu :) (ionako nisam oooodavno igrao sa njima).tek sam počeo, nisam ni jedan meč odigrao, ali vidim da će u prvoj sezoni da se uigravam, a onda kad ubacim decuTM...

Edited by Alphons
Link to comment

gde su oni dobri stari dani kad sam cekao sredinu novembra i ispred SKC kupovao cd za 200din?!...tad je CRACK bio chudo broj 1 i to je bilo sve copy/paste, a danas gomila sranja (mada je i ne igram ostale igrice)...dakleM- evo kako stoje stvari: ja nemam ISO fajl pa mi je Timmi rekao da napravim Image u Nero-u i da ga ubacim u Deamon Tools...to sam i uradio ali svaki put kad pokusham da odradim Save (ili jednostavno posle pola sata igranja) u sred igrice mi izbaci upozorenje da je potreban CD i da mi opcije Retry i Quit...to me najvise jebe, a ovo oko CRACK-a i PATCH-a je manji problem...shta da radim?...

Link to comment

jesi li instalirao igricu koristeci onu 'offline' instalaciju?lupam, mozda uopste nema veze s tim, samo mi palo na pamet.a da probas da to narezes na dvd i drzis isti u kompu?ja sam iso narezao na dvd, i stalno mi je dvd u driveu. doduse, i prije nego sto sam to uradio nije bilo nikakvih problema, ali sam brisao iso fajl jer mi je hdd pun

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...