Jump to content
IGNORED

Football Manager 09


John Coltrane

Recommended Posts

Kako me zeznuo FM10 Skinuo sam full verziju, sve lepo radi, ali posto je SMALL baza ne mogu da kupim prakticno nista od igraca koje sam planirao. na srecu znam sta mi treba, a sta sam besmisleno kupio, pa cu poceti ponovo :)

Link to comment
jel si nastavio igru zapocetu na demu?? ako mi posaljes na pm torent necu se ljutiti ;)
Takodje.Hvala unapred.
Ko pogleda PM mozda vidi i poruku :)Necu nastaviti zapocetu igru sa DEMO verzije, jer je u DEMO verziji pokrenuta SMALL baza, gde nema dosta poznatih igraca. Uvek igram ili sa LARGE ili sa HUGE bazom kad je izbace...
Link to comment

Elem, uzeo sam Zvezdu, budzet 1.6 miliona, a dugujemo oko 20 miliona. Budzet moze da se poveca do 3 miliona na racun plata. Kupio sam Marka Popovica iz Maribora, ispade odlican za sada, Komazeca iz Hajduka iz kule, zbog proslog FM gde je bio odlican, Aleksica za 4.1 miliona na neke rate i procenat od buduce prodaje, Diomandea , opet zbog proslog FM, nekog Argentinca takodje DC, ne znam zasto, Nayara, Argentinac U-21 za dz igra DM/MC i afikanca Soumaha... prodao sam Tutorica za 350k i Bajkovica je prodao Lukic je jer bila "dobra" ponuda. Ukupno prodao za 500k, kupio za 5 miliona.. nemam ni dinara za transfere :)Videcemo sta ce biti od Zvezde ove godine :)

Link to comment

Smolarek Mark Viduka Soll CampbellChristian Vieri Dietmar HamannGlauberHenk Timmer LaurenappiahandradeEzquerroDejan StefanovicSeyfo SoleyAlvaro NovoVan Der MeydeEdgar Davidsovo su neki zanimljivi slobodni igraci,vecina se moze dovesti u Zvezdu ili Partizan

Link to comment

jos jedna dobra stvar sto se grafika prenosi i grbovi i facepack-ovi (osim onih gde su igraci promenili klub pa su uradjeni u novim dresovima)..ja nisam pri svom kompu pa josh nisam skinuo full verziju i imam pitanje za one koji jesu kakva je brzina igrice?...

Link to comment

imas na glavnom ekranu 'subscriptions'.tu mozes da izaberes o cemu ce sve da te obavjestavajuinace, uzeh fiorentinu. iako su mi bili malo dosadili [jer sam ih na bukvalno svakoj verziji menadzera kontrolisao], mislim da ce sad biti zabavno. prije svega, zanimalo me da li su i na igri njihovi omladinci dobri koliko su [navodno] u realnosti talentovani. doima se da tu ima dosta materijala - romiti, matos, babacar, secculin, iemmelo i josh par njih. ostaje da se vidi kako ce se pokazati u buducnosti.doveo jedino eduarda salvia iz lanusa [18 godina] i razmisljam o kacaru, mada sumnjam da cu za njega imati para. neko na sredini bi mi valjao..yet another edit: izasao je i prvi patch. za njega treba crack, koji se moze naci na warez-bb

Edited by gervasius twinkleminkleson
Link to comment

Ma namjestio sam tamo sve al i dalje mi prikazuje samo ovu Ligu Evrope,a ne bi mi vjerovatno ni to da se nisam takmicio u njoj angry.gifInace,tradicionalno poceo sa Zvezdom,utabanim putem svojih prethodnik doveo pun kamion pojacanja :D.Doveo Smolareka,Viduku,Van der Meydea,Sola Campbella,Lauren,Timmera i Soleya,sve ovo na free,jos sam doveo Nikolu Komazeca za 150K,Marka Popovica za 200K i vratio Dusana Andjelkovica cool.gif za 120K.Sto se tice Evrope tu sam bez vecih problema stigao do zadnjeg kola kvalifikacijama ali sam tu ispao od Slavije Prag,na Marakani 1-1,u Pragu 2-1.Sto se lige tice nakon 13 kola sam na 4.mjestu sa 21 bodom,odnosno 6 manje od vodeceg BSK :D.Borac ima 26,Vosa 24.Partizan je na 12.mjestu sa 14 bodova ali ima i dvije utakmice manje.Inace,treba pomenuti da je Partizan krenuo sa dovodjenjem bivsih Zvezdinih asova,prvo Dragan Mladenovic,a nakon toga i Sanibal Orahovac :lol:.Jos da napomenem,Dejan Lekic razbija,14 meceva 12 golova,i Perovic je bio odlican napocetku ali se sad nesto pritajio,takodje Cadu i Obric imaju odlicne ocjene,a ludi Slavoljub je u prvih 5 meceva uspio dobiti 3 crvena kartona,od tad ga vise nema ni na klupu,cak mi je i Tutora drazi <_< .

Link to comment

Je l vodio neko Man Siti u devetci? Da li ste zapazili krajnje interesantan bug sa skautima?Pise da klub iste 22 skauta, ali masina ne registruje broj veci od 20 tako da je moguce pokupovati beskonacno mnogo skauta.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...