Jump to content
IGNORED

Football Manager 09


John Coltrane

Recommended Posts

:)Naravno. Najlepsa car igre je dovesti neotkrivene talente. Ali ima cari i kad se ima para pa listas reprezentacije ispod 21 sa svih kontinenata u lovu na kvalitetne igrace.Posle tri sezone sam sa Mancester Sitijem postigao zavidan uspeh. Dobijeni budzet za celu sezonu je pretio da ostane netaknut, a onda mi je na pamet pala straobalna ideja, da dovedem Mesija u klub. I doveo sam ga, za 120 miliona funti, odnosno 130 miliona evra, odnosno 180 miliona dolara. :)Jebem mu sve, ali to mi je diglo adrenalin u neku ruku, plust sto je Mesi naravno Mesi.---Ja cu ipak ostati na ovom menadzeru bez da sam probao desetku. Sem glupavog baga sa swap players, i korisnog baga gde se posve lako daju golovi iz kornera, menadzer je taman po mom ukusu. Planiram da u naredne dve godine predjem jos 20 30 sezona sa Sitijem (za kojeg u startu nisam znao da ima kolosalan budzet za kupovinu), i isto toliko sa slabijim srpskim/engleskim nizerazednim timom.

Link to comment

truth be told, ja najcesce igram sa klubovima koji ne mogu da plate neka velika obestecenja, sve i kad bi htjeo [cagliari, reggina, zurich, wolfsburg i man city prije nego sto su postali bogati...]inace, vrlo mi se svidja fm10. taktika je dosta detaljnija, mada mi se chini da pada previse golova. ako se ne varam, tako je bilo i u demou za fm09?

Link to comment
Zivo me zanima, koliko ste pukli najvise love za 1 pojacanje u FM09?
Fabregas 120 miliona, Messi 100 miliona, ali cisto iz razloga sto se tim vise nikako nije mogao pojacati nego na taj nacin, a i skupilo se novca.
Link to comment
full verzija izasla na torrentima. po onome sto sam chitao, crack chak nije ni potreban :huh:
Sumnjam da ce moci bez cracka, mada crack i nije problem. Medjutim, ako nema cracka onda je vrlo moguce da cemo onda i sa piratskim moci da skidamo patcheve?
Link to comment

vjerovatno ce biti neka fora kao na fm09, nece se moci koristiti opcija go on holiday, ili tako nesto. po komentarima, radi kako treba, jedino su neki korisnici windows7 iskusili probleme.za linkove, prijavite se na pm, ali ako imate nalog na warez-bb, nacicete ih na gomile, kao sto nixolaus reche

Link to comment
Zivo me zanima, koliko ste pukli najvise love za 1 pojacanje u FM09?
Od postojećih igrača, verovali ili ne, Vaz Te za 8 i Anderson za 7 miliona u York, ovaj drugi nešto ishejtovao SAF-a pa pao na transfer listu, a igrao sam diamond, pa mi je baš takav trebao. Postao MVP za par sezona.Od generisanih klinaca, doveo sam dva komada u York posle 9-10 sezona za 31 i 12 miliona evra, obojica štoperi, jedan s 22 godine starter u reprezentaciji (W-something, to je bilo u 08, ne pamtim...), drugi (neki Ironside, DLC) s 21 zamena. Posle malo uigravanja, najjača odbrana lige.Trudim se da ne kupujem mnogo, radije pravim jak scouting, training facilities, kljukam klince, plus često igram manje lige tipa Serbia, Iceland, Ireland, Singapore, Scotland (ali ne sa Old Firm ekipama), USA, A-League, nema tu kupovine preko max nekoliko miliona.
Link to comment

A da neki moderator splituje poslednjih par strana u novu temu ? Uzeo sam u DEMO verziji Valensiju, :ziga: naravno rastura, kupio sam Velosa iz Sportinga i Buenanotea iz Rivera pa skplapam timcic. Kad skinem full nastavljam dalje :)

Link to comment
A da neki moderator splituje poslednjih par strana u novu temu ? Uzeo sam u DEMO verziji Valensiju, :ziga: naravno rastura, kupio sam Velosa iz Sportinga i Buenanotea iz Rivera pa skplapam timcic. Kad skinem full nastavljam dalje :)
Kad si vec kreno sa tim mladim veznjacima mogao si uzeti i Dzagoeva i Wijnalduma,obojica nakon 2 sezone jedu malu djecu,Dzagoev je dosta dobar i odmah ali tek kasnije je zvijer,doduse on ti je Buonanoteov tip igraca,takodje ako ti treba napadac dovedi Guilhermea iz CSKA,samo 20 godina a razbija,cijenim da bi se sjajno nadopunjavao sa :ziga: a Vilju mozes i zavaliti nekome za masne pare ;)
Link to comment
Kad si vec kreno sa tim mladim veznjacima mogao si uzeti i Dzagoeva i Wijnalduma,obojica nakon 2 sezone jedu malu djecu,Dzagoev je dosta dobar i odmah ali tek kasnije je zvijer,doduse on ti je Buonanoteov tip igraca,takodje ako ti treba napadac dovedi Guilhermea iz CSKA,samo 20 godina a razbija,cijenim da bi se sjajno nadopunjavao sa :ziga: a Vilju mozes i zavaliti nekome za masne pare ;)
Zavalio sam Matu za 27 miliona Man Utd-u, a Wijna-kako god je skup, traze 10ak miliona... A imam mesta za 1 stranca. Cekam full pa cu onda lepo da napravim plan i program, da rasprodam Spance i da napravim Galaktikose :)Da... kupio sam i D`Alesandra... cisto da imam dobar vezni red :) Merkam Krasica desno... bice od Valensije nesto ove sezone... Edited by Milosh76
Link to comment
Zavalio sam Matu za 27 miliona Man Utd-u, a Wijna-kako god je skup, traze 10ak miliona... A imam mesta za 1 stranca. Cekam full pa cu onda lepo da napravim plan i program, da rasprodam Spance i da napravim Galaktikose :)Da... kupio sam i D`Alesandra... cisto da imam dobar vezni red :) Merkam Krasica desno... bice od Valensije nesto ove sezone...
Nije ti lose politika samo cini mi se da su kod Krasica nesto slabije ocene,mada ovo koliko ja igram ovaj demo ocjene nemaju ama bas nikakve veze npr.Agbonalahoru su ocjene kao da ne zna hodati a on mi zabija u svakom kolu i najbolje mi je ocjenjeni igrac lige :unsure:
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...