Jump to content
IGNORED

Football Manager 09


John Coltrane

Recommended Posts

upravo skinuo u poceo sezonu sa UTD, na brzinu da vidim novine i ostanem sat vremena...samo cu reci da ima milion opcija i da izgleda preterano perverzno...cak je i moja kanta od kompa pokrenula bez problema i shiba kao FM08 bez usporavanja (nadam se da ce tako biti i sa full verzijom koje su uvek zahtevnije)...1 od opcija koju videh na prvi pogled je mogucnos upucivanja svakog igraca na nove pozicije i davanje novih insturkcija, ali ne kao opcija Player Instruction vec kao konkretna instruckija (desni klik na zeljenog igraca u timu na formaciji)...

Link to comment

obrisao sam FM09 i skinuo demo za 2010.Igrao se sa igricom, više nego što sam je igrao. Sada mi treba odgovor na jako bitno pitanje :Jel da da nije sramota živeti roditeljima na grbači do 40. ? :DJAko mi se svidela igrica, ima gomila nekih detaljčića koji stvarno dosta pomažu.možda je meni lakše jer dugo nisam igrao pa ne moram da se navikavam na novi izgled, ali ovo mi deluje kao prvo veliko poboljšanje jošod prelaska sa 3 na 4.

Link to comment

Uzeo Man City. U predsezoni dobio Recreativo 14 - 1 :huh: . U prvom kolu gostovao kod Man Utd, gubio 1 -0, imao igraca manje i na kraju pobijedio 2 -1. Ili sam ja mnogo dobar u ovome ili je ovo prelako.

Link to comment
Uzeo Man City. U predsezoni dobio Recreativo 14 - 1 :huh: . U prvom kolu gostovao kod Man Utd, gubio 1 -0, imao igraca manje i na kraju pobijedio 2 -1. Ili sam ja mnogo dobar u ovome ili je ovo prelako.
I meni se cinilo u pocetku da je prelako,ali sad su me stigli problemi,nisam pobjedio 4 meca zaredom,od toga 3 poraza :mellow:
Link to comment
Uzeo Man City. U predsezoni dobio Recreativo 14 - 1 :huh: . U prvom kolu gostovao kod Man Utd, gubio 1 -0, imao igraca manje i na kraju pobijedio 2 -1. Ili sam ja mnogo dobar u ovome ili je ovo prelako.
Uzmi Bolton pa odigraj prijateljsku sa Barsom/Bajernom/Interom/Zvezdom, pa proceni da li je lako :)
Link to comment

rano je reci da li je lako ili nije, na kraju krajeva sve DEMO verzije su tu da bi privukle kupce full verzija, pa se mozda zato cini da je lakse pobedjivati...FM09 je znatno tezi od FM08 tako da ja ocekujem da 10-ka bude jos teza u smislu da ce se teze dovoditi igraci ili da ces imati u timu nekog drkadziju koji ce ti razjebavati atmosferu, tu je i mogucnost nezadovoljne uprave koja "negoduje" shto si ispao u 1/4finalu Liga kupa (jer si forsirao 1 decu ) od npr. Vest hema iako si ti osvojio PL, LS i FA kup...sa druge strane kud ces tezi FM od onog u kom Adebajor daje 40+ golova svake sezone (sto mi se desavalo na FM09-mada mi je neko rekao da je to mozda Arsenal edition)...

Link to comment
Uzeo Man City. U predsezoni dobio Recreativo 14 - 1 :huh: . U prvom kolu gostovao kod Man Utd, gubio 1 -0, imao igraca manje i na kraju pobijedio 2 -1. Ili sam ja mnogo dobar u ovome ili je ovo prelako.
Izvini na smaranju, da li si menjao graficku karticu od instaliranja proslog FM-a? Pitam jer smo imali isti problem i resili na isti nacin...
Link to comment
Izvini na smaranju, da li si menjao graficku karticu od instaliranja proslog FM-a? Pitam jer smo imali isti problem i resili na isti nacin...
Samo instaliras novi DirectX i nema problema, ali si osudjen na 2D :)
Link to comment

ja najvise sto sam dao je, chini mi se oko 30miliona eura za van persieja. a i toliko veoma rjetko dajem.vise volim da trazim talente za male pare :)

Link to comment

i ja volim da dovodim klince i uvek vodim racuna o skautima (gde su shta rade :D )...evo te sezone kad je Berba otishao :mad: ...inace od ovih klinaca Paul Van Buren se najbolje pokazao DMC...klinci.jpg

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...