Jump to content
IGNORED

Football Manager 09


John Coltrane

Recommended Posts

Skinuo onu jacu verziju. Nije lose, malo drugaciji interfejs, ali moze da se snadje... Dosta izmena u taktici, malo losija preglednost. Ali nista sto ne moze da se ispegla u full verziji. Nije lose za sada...

Link to comment

Meni se bas svidja,3d je neuporedivo bolji,ovaj novi nacin pravljenja taktika omogucava da moj tim igra bas onako kako sam zamislio i da svaki igrac tacno zna svoju ulogu na terenu,takodje ona brzinske izmjene i mijenjanje taktike u toku meca su odlicni.Ja zasad i vise nego zadovoljan,jedva cekam full izdanje.

Edited by clever bastard
Link to comment

Meni se najviše sviđa što je konačno pravi stadion, a ne samo konture(ili je to bilo do moje dowloadovane pirat verzije 09? :huh: ). Taj deo je baš poboljšan. Interfejs-neke stvari su lakše, neke baš i ne. Pozdravljam više opcija pri određivanju taktike. All in all, jedva čekam the real thing :)

Edited by M16
Link to comment

Interesuje me kako uspevate da stignete da igrate FM, meni je svaka verzija posle 2001/02 bila previse opsezna i detaljna, samim tim ubijala koliko uzima vremena.

Link to comment
Interesuje me kako uspevate da stignete da igrate FM, meni je svaka verzija posle 2001/02 bila previse opsezna i detaljna, samim tim ubijala koliko uzima vremena.
Istina, teško. Ja u prošloj samo stigao da odigram 3 sezone sa MUFC-om i to je to. Inače, ono što je još super sa ovom verzijom su ove touchline promene, stvarno daje na autentičnosti.
Link to comment
Interesuje me kako uspevate da stignete da igrate FM, meni je svaka verzija posle 2001/02 bila previse opsezna i detaljna, samim tim ubijala koliko uzima vremena.
Jebiga,ovisnost,sta drugo da ti kazem :D
Link to comment

chujesh previshe, meni uvijek bilo problem sto nije dovoljno opsezna, detaljna i realna :Ddemo sam skinuo, uskoro cu ga isprobati

Edited by gervasius twinkleminkleson
Link to comment

Meni se moglo dok je igrica bila jednostavnija i dok sam bio baraba (ziveo solo, bez obaveza osim posla, nikom ne polagao racune itd) ... umeo sam po 4 sezone za dan da sjebem sa Laciom, PSV-om, Evertonom!Ovo je tim sa kojim sam osvajao sve, sve i ponovo sve................................... Peruzzi ............................................ Negro ............. Nesta ............ Mihajlovic ........................................ Simeone ...................................D. Baggio ...... Stankovic ...... Giannichedda ....... Cesar................................ C. Lopez .................................................................. Crespo ....................................edit: to je bio tim za prvu sezonu, a posle bih se dovodjenjem Aimara i Kutuzova (ili Brozeka iz Wisle) ispisavao za vrat celoj Seriji A i Evropi.

Edited by Daddy Cool
Link to comment

aj recite da je sa udineseom opet superzabavno igrati kao u prošloj verziji pa sa se zezenem i instaliram tu pošast.e, da^ ono što sam igrao je 00/01, pa onda prošla sezona (hvala prokletom forumu) i prvo što sam uradio je bilo da dovedem đanikedu ali izgleda da igra nije pravljena za nostalgičare.

Edited by Biohemija
Link to comment

Kad se setim da sam ja u nekoj bajatoj verziji CM, cak, kupi Debila™ za neke masne pare u MAN UTD i onda raskinuo ugovor 1.1. da bi istog dana ga uzeo za dzabe jer mu je u junu isticao ugovor. Jedan od divnih bagova bajatih CM/FM serijala. Sada naravno CR9 ne mogu ocima da vidim i mislim da je jedan od onih unistavaca fudbala. Treba ga samo malo tuci i staviti u dzep 20 minuta i od njega nece biti nista. Nazalost, kao Ronaldinja sto je zaustavio onaj Celzijev bek, zaboravih ime, sto je igrao tada i nikad vise.Mozda u ovoj verziji isprobam moj najomrazeniji tim MILAN, pa da probam da prodam sve krsheve i dovedem prave igrace i od njih napravim nesto sto vredi gledati.

Link to comment

svidja mi se kako sad sam mech izgleda i vishe detalja u vezi taktike. to je nesto sto sam se odavno nadao da ce napraviti. mali mi je problem promjenjeni interfejs, 5 minuta sam trazio 'scouting'. no dobro, na to cemo da se naviknemo. ovako, na prvu loptu, rekao bih da ce biti odlicno

Link to comment

otkad su ubacili zahtevne verzije obicno cekam sredinu novembra pa ga skinem i igram...ja imam govno od grafe ali ce vec neki "manijaci" sa FM Serbia pronaci neke fajlove koji ce obezbediti igru i na slabijim masinama (konkretno necete moci da koristite opciju 3D)...takodje tokom godine svaki PATCH ubrza samu igricu...

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...