Jump to content
IGNORED

Football Manager 09


John Coltrane

Recommended Posts

  • 3 weeks later...

u ocekivanju fm10, ja zapoceo novu misiju na fm09 - padova. u serie c1 sam, na drugom mjestu posle 15 kola, sa samo 1 porazom. u spicu napada legendarni roberto muzzi :)vraticemo padovu na staze stare slave!

Link to comment

ja krenuo da igram FM 09, prvi put da ozbiljnije igram FM posle 07 izdanja. ili 06, ne sećam se, davno bilo.enivej, zanima me jel imate nekih predloga, sugestija, itd. ne toliko po pitanju igrača, koliko za trening, taktike, itd ;)

Link to comment

sto se taktike tiche, zavisi od toga kakve igrache imash. ili stavish taktiku koju volish, pa dovodish igrache za nju.ja sam, naravno, zemanova skola, 4-3-3. rezultati su promjenljivi :)glede treninga, mozes se sam zajebavati s tim, a imash i gotove za skidanje. da dva najpopularnija programa ima da se nadju na fmserbia forumu. mislim da se pominju na pochetku ovog topica [1 se zove 'zeko' chini mi se, ne sjecam se za drugi]

Link to comment
  • 4 weeks later...

pikam prvu ozbiljnu menadžersku partiju u poslednje 4 godine, nije loše, svidja mi se menadžer.inače, vodim parmu, trenutno sam prvi u seriji B, ali mi je cilj da se prvo spasim ispadanja iz serie A, a posle toga da se kvalifikujem za evropu.kupio sam par igrača, najbolje su se pokazali Kutuzov (AM/F RLC, 900k ) koji je bio bled kao winger ali počeo da rastura kao striker, i Ivan Francheschini, koji rastura na DC a doveo sam ga za smešnih 120k.

Link to comment

Nekih 7-8 godina sam igrao FM, dobrim delom sa ortacima u danima kad se još džabalebarilo, manje-više ;) I prvi put sam propustio da odigram koju partiju sa ovim FM 09, tako da sam sad blago nabaren da probam novi kad izadje...Ja inače gotivim, da igram sa baš lošim timovima. Poslednji 08, koji sam igrao, sam igrao sa Wokingom, nekih 10-tak sezona. Dogurao do Championshipa, al me onda u'vatila neka mrza i tu sam definitivno bio stao...

Edited by Garnirung
Link to comment

U poslednjoj utakmici druge sezone bez ikakvog razloga (?) igraci sredine (MC) su zamenili mesta sa napadacima u toku meca. U prvoj utakmici naredne sezone isti problem.Imam patch 9.3.0. Zna li neko bilo sta o ovom bagu?

Edited by nixolaus
Link to comment

meni se to nije deshavalo, ali mislim da ti je Timmi reshio problem odn. opcija Swap positions (korisitio sam je za ubacivanje bekova u vezni red ili spushtanje shpica u vezni)...

Link to comment
meni se to nije deshavalo, ali mislim da ti je Timmi reshio problem odn. opcija Swap positions (korisitio sam je za ubacivanje bekova u vezni red ili spushtanje shpica u vezni)...
Ili za promenu strana krilima ili kad levo krilo treba da se zameni sa poluspicem...zavisi koji tip igraca imas... Korisno je jer razni igraci imaju razne omiljene pozicije, a nekima se i poklapaju :)
Link to comment

IZASAO DEMO!fm 2010 demo.PCOS: Windows XP/Vista/W7Processor: XP: 1.4GHz or Faster / Vista/W7 : 2.0GHz or FasterSupported Processors: Intel Pentium 4, Intel Core, AMD AthlonMemory: XP: 512MB RAM / Vista/W7: 1.0GB RAMHard Drive Space: 2GBDVD-Drive: 4x SpeedVideo Card: 128MB *Supported Chipsets : (see below)Sound Card: DirectX 9.0c compatibleDirectx: Version 9.0c (included)LAN: TCP/IP compliantInput: Keyboard, Mouse*Supported Chipsets - Nvidia FX 5900 Ultra or greater; ATI Radeon 9800 or greater; Intel 82915G/82910GL or greater. Earlier cards may only display 2D Match Viewer Mode and are not supported. Earlier cards may require the DirectX 9.0 SDK is installed to run the game. This can be downloaded from the following url:http://www.microsoft.com/downloads/details...;displaylang=enLaptop versions of these chipsets may work but are not supported.

Edited by Milosh76
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...