Jump to content
IGNORED

Football Manager 09


John Coltrane

Recommended Posts

Ja ga ne koristim.Igram sa Wolves-ima i usao sam u PRM posle 6 kola 1pobeda,1 neresena i 4 poraza.Mada vidim da i drugi davljenici™ nisu nista bolji.Trazio sam od uprave feeder club i dobio neke Belgijance iz druge lige sad cu pokupujem svu decu sto valjadu i tamo na kaljenje i posle tri godine drzavljanstvo :D

Link to comment

Ljudi dajte neku decu od 16-17 god koja nemaju EU drzavljanstvo da ih dovedem i stavim u filijalu u Belgiji i da posle imaju EU pa da mogu da igraju kod mene bez ogranicenja.

Link to comment

Skinuo sam neki editor, tako da cu poceti ovih dana sa Zvezdom sa transfer budzetom 0 i minusom 20 miliona, pa cemo videti dokle cu dogurati...

Link to comment
Skinuo sam neki editor, tako da cu poceti ovih dana sa Zvezdom sa transfer budzetom 0 i minusom 20 miliona, pa cemo videti dokle cu dogurati...
Steta sto FM09 ne dozvoljava pozajmice od banke uz hipoteku na nekoj nekretnini, recimo stadionu :) Mozda to izmisle u FM10/11/12, posto cak i Real prodaje zemljiste Madridu, pa gradi novi sportski centar na nekoj drugoj lokaciji na manjoj povrsini. To mu dodje biznis deo FM-a koga trenutno nema. Doduse time se bavi gazda kluba, a ne menadzer, ali svejedno, to bi mogli da dodaju neki put.Obavezno javi sta si uradio sa 0 evra budzeta :)
Link to comment
Steta sto FM09 ne dozvoljava pozajmice od banke uz hipoteku na nekoj nekretnini, recimo stadionu :) Mozda to izmisle u FM10/11/12, posto cak i Real prodaje zemljiste Madridu, pa gradi novi sportski centar na nekoj drugoj lokaciji na manjoj povrsini. To mu dodje biznis deo FM-a koga trenutno nema. Doduse time se bavi gazda kluba, a ne menadzer, ali svejedno, to bi mogli da dodaju neki put.Obavezno javi sta si uradio sa 0 evra budzeta :)
Odradio sam sasvim ozbiljno pripremni deo, koji sam do sada najcesce ostavljao asistentu. Uspeo sam da odredim 15 najboljih igraca. Posto igram patch 9.3.0 tu su Jef Silva, Sisic, Parker, Pejcinovic... Pejcinovic je fenomenalan. Najveci problem mi je napad, za sada jedino Fereira i Trickovski uspevaju dobro da igraju, Perovic ce mozda kasnije biti bolji, za sada je nekonstantan... Cleo, Some, Subasic su slabi. Lazetic je slab, a ima najvecu platu, 6500 evra nedeljno. Pokusavam da ga se otarasim, ali nece niko da ga kupi. Gvozdenovic i Parker igraju odlicno obojica, kao i Koroman i Sisic. Ubedljivo najjaca su mi krila. Za sada imam dve pobede u ligu na isto toliko utakmica, a u Kupu Uefa sam pobedio Haku 3:0 kod kuce. Uskoro nastavljam dalje.Kada je u pitanju novac, dve-tri nedelje nakon pocetka, javljeno mi je da je Den Tana i UO nabavio novac i donirali su 15 miliona u kasu, ali transfer budzet je ostao nepromenjen. Sad sam 5 miliona u minusu i mislim da cu brzo uspeti da izadjem iz minusa. Sto se tice transfera, prodao sam jedino Radivojevica za 150k, a Roque Juniora sam doveo na free. Razmisljao sam da uzmem i Davidsa, medjutim odlucio sam da je konkurencija u sredini sasvim dobra, tako da bi to bilo bespotrebno teretenje budzeta...
Link to comment
  • 1 month later...

11. septembra izlazi Championship Manager 2010, a za FM cemo se jos nacekati. Sto se CM10 tice, otprilike isto mozemo ocekivati i u FM samo uz maximalnu bazu igraca, na koji imaju pravo samo kreatori FM.

Link to comment
ima li ikakvih vijesti, kad ce fm2010? demo obicno izadje negdje u ovo vrijeme...
Football Manager™ 2010 for PC and Apple Macintosh, and Football Manager™ Handheld 2010 for Sony PSP will be released on October 30th.Главне новине, овако на брзину што сам видео су:1. touchline shouts (тренутно мењање тактике током утакмице)2. одређивање специфичних улога за играче (као примери се наводе "Ball winning midfielder", "Deep lying playmaker"...)3. потпуно нова опција под називом "Анализа утакмице", која ће бити доступна по завршетку утакмице, али и током ње4. нови Data Editor, који ће олакшати апдејтовање тимова, али и целих лигаОстатак је изгледа шминка, део добра (преко 100 нових анимација у 3Д утакмицама), део лоша (нови интерфејс који је направљен са циљем да олакша играње новајлијама), а сигурно је остала и још нека занимљивост, чисто да могу да додају гас у следећа 2 месеца.
Link to comment

Meni interfejs malo lici na FIFA MANAGER. hmmm.. ima zanimljivih resenja, npr. menjanje taktike u sred igre, da se ne ceka "pauza" nego da se u toku igre nesto promeni. Videcemo...tokom septembra ce valjda izaci demo...

Link to comment

Čitam te najavljene features te imam neki loš osećaj da će sledeći FM biti katastrofa... Čekajući demo, nadajmo se da grešim.A do tada druga sezona sa Heartsima, Razak Omotoyossi kida, 0.87 golova po utakmici na pola sezone, tople preporuke, 300 soma, sivonja par ekselans.:)edit: typo

Edited by Oxymoron
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...