Jump to content
IGNORED

Football Manager 09


John Coltrane

Recommended Posts

 

:wub:

 

jbmtisve, kakav flashback u detinjstvo :Hail:

 

Ovo je drugi menadžer koji sam igrao u životu, imao sam igru sa italijanskom ligom, još uvek se sećam gomile stvari i trikova, tipa najbolja i obavezna kupnja na početku igrice je Eric Cantona i Gianfranco Zola, pošto klubovi žele da ih prodaju. Ako sam hteo Roberta Badja morao sam da uzimam Juventus kao drugi tim, stavljam ga na transfer listu, kupujem, dajem otkaz u Juventusu, dakle na kvarnjaka :D Romario je verovatno najbolji napadač u igri, mogao je da se kupi tek posle treće sezone. Mijata nije bilo u igri, Dejo je bio u Milanu, samo tri stranca dozvoljena u timu. Atalanta je imala zanimljiv tim za vođenje, pošto kreće iz Serie B, igrali su valjda Domenico Morfeo i Maurizio Ganz, posle kad uđeš u Seriu A svi postanu unhappy jer žele više para.

 

Sećam se da sam kliktao na ovaj "Win Bonus" non-stop, i to da nisi mogao da izađeš iz igre bez da uradiš save, tako da je jedina opcija za varanje bilo restartovanje kompa, I obilato sam je koristio :D

I igra je imala bag, posle 4-5 sezona squad ti se popuni nekim regenima i onda ne možeš više da kupiš nijednog igrača dok ne prodaš nekog svog, a pošto se isto desi i ostalim ekipama nema ko da kupi nekoga od tebe tako da nema više transfera.

I mogao si da igraš igru od početka samo sa regen-igračima, jednom sam igrao i to, ulovio sam nekog napadača, Del Canto se zvao, ocene su bile polubedne, imao je nekoliko jednocifrenih a najveća mu je bila 16...davao je 80+ golova po sezoni (max 40ak utakmica), Maxim Tsigalko fazon, tad sam skapirao da te ocene ne vrede baš nešto precizno. Golmani su imali samo jednu ocenu - influence.

Link to comment

jbt kupovina dobrih igraca je ovde skoro pa nemoguce. ai je previse nerealno uradjen. za nekog najbezveznijeg igraca klubovi traze neke nerealne, sumanute cene da bi ih prodali. dzabe imam 150 miliona budzeta kad ne mogu ni jednog kvalitetnog igraca kupiti bez da ga platim 70 miliona. 

Link to comment

to na pocetku. pricam kasnije. 3-4 sezona. za igraca koji kosta 10 miliona ai trazi 60 miliona. nigde logike. da i ne pricam za skuplje fudbalere.

 

 

jos nesto. bidujem za jednog igraca i traze mi 30 milki. prihvatim i nudim contract igracu, tu se pojavi monaco i ponude im 21 miliona. ja tada cancelovao i ponudio sam i ja 21 miliona, oni odbili, punudim 25 opet odbili i na kraju proverim za 30 i pristanu za tu cifru. kakav bullshit.

 

 

a i cene igraca su prevelike. svaki prosecan igrac kosta bar 20 miliona.

Edited by 189-
Link to comment

Pa to mi ne djeluje nimalo nerealno, cijene igraca su svakako napumpane. Meni je draze da je tako, jebiga, na nekim prethodnim je bilo prelako.

Opet, ja sam uspjeo Bentekea za 12 miliona da dovedem, moze se naci dobar deal. 

Link to comment

evo primera. gauld igra u psg. cena mu je 17 miliona, covek je unhappy i traze 80 miliona za njega? wtf

 

drugi primer. maximilian meyer igra u bayernu. dve zvezdice rating. u poslednje dve sezone odigrao ukupno 10 utakmica, cena 11,5 miliona i traze za njega 93 miliona. realno je, nego sta.

Edited by 189-
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...