Jump to content
IGNORED

Football Manager 09


John Coltrane

Recommended Posts

Uz malo problema instalirao, AVG mi je jebo kevu, ako neko ima problema sa njim dok instalira, neka mi se javi.

 

Gde je jebeni staff searching?

Edited by pantelia
Link to comment

Uz malo problema instalirao, AVG mi je jebo kevu, ako neko ima problema sa njim dok instalira, neka mi se javi.

 

Gde je jebeni staff searching?

 

odes na staff pa tamo imas opciju search.

Link to comment

inace, igra ima jedan (u nizu istih) iritantan bag, a to je da uvek kad napadac izleti sam ispred golmana sutira pravo u njega.

 

ono, kao da vam u napadu igra Danko Lazovic, a ne Charlie Austin i Eduardo Vargas.

Edited by Sundance Kid
Link to comment

Uz malo problema instalirao, AVG mi je jebo kevu, ako neko ima problema sa njim dok instalira, neka mi se javi.

 

Gde je jebeni staff searching?

Koliko se tesko instalira? Samo da znam koliko vremena da izdvojim.

 

3 godine nisam ozbiljno igrao, ako docekam polusezonu na klupi to ce biti uspeh.

Link to comment

Ti bese igrao proslu? Kakvi su utisci, vredi li 10$ i jel moze da se igra bez neta?

Нисам играо мобилну, а ни сада нисам успео да је скинем пошто ми не прихватају картицу из Србије у енглеском апстору а ја нећу да се региструјем у хрватски. :s_c:

 

Нашао сам неки заобилазни начи, можда и упали око Блек фрајдеја па таман и неки попуст да ухватим ако је могуће. Мада су једнаке шансе и да све паре спуцам на ПС4 игре :)

Edited by Прслин
Link to comment

pomalo je iritantno da kad napravis dobru taktiku sa kojom pobedjujes i osvajas titule da je AI 'provali' i onda ti teze ide i da cak gubis od nekih levih ekipa od kojih realno nikada ne bi trebao izgubiti. pricam o jednoj sezoni a ne posle 2-3-4 godine. sta sad za svaku sezonu treba izmisliti novu taktiku ili dotle grindujes dok na kraju ne napravis savrsenu ili 'cheatersku' taktiku?

 

 

btw, jel zna neko koje godine srbija ulazi u eu?

 

 

inace, pre neki dan igram i vodim 3-0 protiv neke bastie ili slicno i primim tri ista gola posle kornera u razmaku od 80-88 minuta. alt+f4.

Edited by 189-
Link to comment

valjda negde 2018-19.

 

odigrao jednu sezonu sa evertonom. u prvenstvu zavrsio sedmi, uzeo fa cup, izgubio u finalu liga kupa, u ligi evrope ispao od intera u polufinalu. u pl sam negde od decembra uhvatio odlican zalet, ali su onda pocele da se gomilaju utakmice (liga+2 kupa+evropa) i s obzirom na povrede i kratku klupu usledio je ocekivan pad u finisu prvenstva. krivo mi je zbog lige evrope jer sam mogao da izbacim inter, plus sto osvajac ide u LS sledece sezone. u finalu liga kupa me je tukao wba, ali sam zato zveknuo united u fa cupu posle penala.

 

uglavnom sam furao neku defanzivniju varijantu 4-1-4-1, baines je sabio sezonu sa valjda 11 golova i 20 i kusur asistencija.

 

uvalio sam mirallasa u chelsea za 33 miliona, united mi nudio za barkleya prvo nekih 30-40 miliona, ja podignem na 70 i oni lagano prihvate i prodam ga. posle toga mi i city ponudi za mccarthy-ja neke pare, na kraju sam im ga posle cenkanja prodao za 40 milki. odradio sam prelazni rok, ali nesto nemam volju da igram dalje sa njima, verovatno cu sacekati patch da srede malo match engine i povrede i da isprave sranje sa cuvanjem igre koje traje po 2 minuta.

Link to comment

U EU smo 2020. cak su BIH i CG pre nas koju godinu.

Ja zavrsavam prvu sezonu i pored sjajnog skora (samo 1 poraz i 4 iksa) ulazim u tesnu zavrsnicu, samo 4 boda vise od Chelskija na 3 kola do kraja. Najvise me muce povrede, a zbog prodaje Janga su mi MR igrali prvo Lingard a potom i 18godina star Demetri Mitchel i zbog toga sam ispao u 1/2finalu FAkupa od Tottea. ADM 10golova 17asist, RVP na 20 golova, Runi 17. Pozadi Dzons i Evans odlicni dok je EABalanta propustio skoro 4 meseca zbog povrede. Planiram da pustim Kerika i Flecera na free, Valdesa da utrapim za nekih 10milki £, a kad se vrate Nani i Zaha mozda necu morati ni da pojacavam MR/ML poziciju.

Ubedljivo najveca zamerka su mi povrede, tesko je spojiti vise od 2 tekme a da se bar 1 igrac ne povredi.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...