Jump to content

Football Manager 09


John Coltrane

Recommended Posts

znaci, svaki put kad protivnik uputi centarsut sa strane ja primam gol. :frust:  

 

Čekajte ljudi, hoćete da kažete da animacije stvarno imaju neku 'autonomiju' i ishod im nije unapred izračunat?

Link to comment

Znači sve one hiljade golova blizanaca koje sam dao i primio, potpuno slučajno su bili u dlaku identični? Te animacije su u bilo lom trenutku mogle drugačije da se razviju usled dinamičke promene parametara?

Link to comment

Svake godine uloze vise truda u odbranu od krekovanja nego u izradu same igre i uspeli su da se odrze 11 dana :isuse: . Mislim da je jedino 13ica ili 14ica izdrzala do posle nove godine.

Link to comment

Svake godine uloze vise truda u odbranu od krekovanja nego u izradu same igre i uspeli su da se odrze 11 dana :isuse: . Mislim da je jedino 13ica ili 14ica izdrzala do posle nove godine.

 

13ica. al ljudi kažu da su potkupili hakere :D

 

i ja igrao malo večeras. dobio didelanž 9:0 i izbaci me salzburg zato što mi branko ilić ničim izazvan napravio crveni u 30om. i u gostima prvu u lux kad sam igrao dobio mi saša marković crveni direktan,osećam neki bag.

 

škuntelar je dobar ko i na pravom fudbalu :D

Edited by theanswer
Link to comment

Svake godine uloze vise truda u odbranu od krekovanja nego u izradu same igre i uspeli su da se odrze 11 dana :isuse: . Mislim da je jedino 13ica ili 14ica izdrzala do posle nove godine.

 

I 12 nije bila odmah dostpuna, a bila je i bagovita pa sam od tad i posegnuo za originalom.

 

Ma jebes zastitu. Koje parametre postavite kad pocinjete igru, ove licence, na to mislim ?

 

Ja sam preforsirao sa Coaching atributes, a na mental ostavio jednocifrene. Treba napraviti neki balans, jbg.

A sto se tice licence odmah sam roknuo Continental PRO, mislim da je zasluzujem posle 20 godina igranja vodjenja klubova.

Ako uzmes neku pocetnu imas opciju da pohadjas kurseve za visi nivo.

 

Управо пуштена у продају и верзија за IOS и Андроид.

 

Ti bese igrao proslu? Kakvi su utisci, vredi li 10$ i jel moze da se igra bez neta?

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...