Jump to content

Football Manager 09


John Coltrane

Recommended Posts

Verovatno nesto sto su napravili momci iz fm-serbia, imaju svake godine i dodatke da mozes da igras zonske lige. Dok sam davno pratio tu pricu znam da su imali odlicnu saradnju sa razvojnim timom menadzera i odradjivali su lavovski posao tipa skautinga i rostera klubova, kao i kasnije grafike, dresova i grbova.

Link to comment

Moj prvi posao na novom FMu prosao neslavno. Optusten iz Leedsa posle 2 mjeseca. Sto je dobro, potrajao sam duze nego ijedan manager Leedsa ove sezone :D

Link to comment

A ti si kupio original? Ja sam se jednom zajebo i nikad vise. Vise voli da sacekam gospodina skidrow nego da se patim i jos da im platim za to.

 

kakav je generalni utisak?

 

Javite kad se pojavi neki skidrow. Ja bih mozda i platio kada bih imao vremena da igram, ovako mi malo bezveze da plaćam 50E za nesto sto cu da palim jednom nedeljno.

Link to comment

Miloshe evo Aleksandar je odgovorio ;).

Alphons ima i za 4000din a bila je i 3000 u pretprodaji. Jbg mogu da se isprsin jednom godisnje za jednu negusarsku igricu.

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Link to comment

Miloshe evo Aleksandar je odgovorio ;).

Alphons ima i za 4000din a bila je i 3000 u pretprodaji. Jbg mogu da se isprsin jednom godisnje za jednu negusarsku igricu.

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

 

Gde ima za 4000 ? Mogu i ja da se isprsim za jednu igricu, posto poslednjih x godina igram FM, CivIV i Madden 08 :lol:

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...