Jump to content

Football Manager 09


John Coltrane

Recommended Posts

Ne znam da li je neko već pisao o mobilnoj verziji, evo samo da prijavim da sam je stavio na iPad jer nema šanse da se više ikada kockam životom sa full igranjem CM/FM.

 

Naravno radi se o znatno uprošćenom FM ali ja bih rekao da je suština igre otprilike tu i može da se kaže da je dobro rešenje za one koji bi hteli ponovo da se suoče sa demonom ali nemaju dovoljno vremena. Sezona može da se izgura za jedan dan, igra izaziva manje-više iste emocije na oba kraja skale, baš sam ovaj vikend preležao kod kuće prehlađen i super mi je leglo.

Link to comment

Ne, osim što ne možeš igrati na oba istovremeno. Štaviše, steam nudi opciju besplatnog deljenja igrica među prijateljima.

Kul, hvala. Jbg, kad nemam iskustva sa legalnim igricama :D

Link to comment

Ja sam tako instalirao drugaru prosli FM ali on mora da igra u offline. No ni to nije problem posto svi patchevi sa ispravkama ili transferima se mogu skinuti i za tog drugog korisnika (bitno je da ovaj primarni ne bude aktivan u tom trenutku) i onda kad updateujes verziju, samo ga vratis na offline. Takodje dobra fora da podelis troskove sa ortakom ;)

Link to comment

A sto neces Marshall? Mislim da nema boljeg i sveobuhvatnijeg™.

 

okej je nego je lik ranije bio malo biased kada je u pitanju Liverpul, pa ne bih baš da rutinski uzmem titulu u prvoj sezoni :)

Link to comment

Ja u januaru doveo Lucasa Romera (koji je zver i na proslom) i odmah ga bacio u vatru. Chelski ubedljiv na celu, a mi od drugog do sestog mesta u konkurenciji za LS. Ne znam za vas ali na strani sam pakao los.

Link to comment

I ja sam odlgedao na preskoke. Inace izasao novi patch 15.1.3 pakao koliko je pun bagova i dalje. Jebomater ne isplati se pipati do januarsko/februarske zakrpe :(

Link to comment

A ti si kupio original? Ja sam se jednom zajebo i nikad vise. Vise voli da sacekam gospodina skidrow nego da se patim i jos da im platim za to.

 

kakav je generalni utisak?

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...