Jump to content

Football Manager 09


John Coltrane

Recommended Posts

Jel skinuo neko transfer update?

 

ja jesam LFCMarshallov sa fm-base, mada cekam da se zavrsi prelazni rok (6. septembra izbacuje narednu verziju) pa da krenem da igram.

Edited by Sundance Kid
Link to comment
  • 1 month later...

14 не ваља, срамота је да са Звездом у 4. сезони узмем ЛШ, и то са тимом из ког сам у јануару продао 3 битна играча.

Link to comment

14 je bio prepun bagova i cekalo se duuuugo da se to ispravi. Secam se da sam toliko pizdeo da prvi put za skoro 20godina igranja dodjem u situaciju da ne igram po par nedelja, bas mi se bio smucio.

Pre neki dan skinem transfer update koji je uradjen pocetkom septembra i koji je obuhvatio sve promene, ali tek cu za vikend da pocnem.

Inace preko nase oficijelne ispostave FM cu naruciti igricu za samo 3600din (koga zanima nek se javi na pm).

Link to comment

Svaka tebi cast, meni je 14ica najtezi do sada.

 

Мени је 13 био најтежи, а то је једини који сам пазарио. Ево је кутија стоји скупља прашину, отворио сам је двапут, бачене паре.

Link to comment
  • 2 weeks later...

Obavezno skini Betu da bar udjes u fazon sa novim promenama u glavnom meniju, a dobra strana Bete je i to sto mozes save da nastavis u full verziji koja izlazi 7.11.

Ja sam malo igrao za neku ocenu, vise sam prckao po novim opcijama, istrazivao.

Link to comment

Skinuo sam betu na jednom kompu, na mom Steam accountu. Smijem li daunloudovati i na drugom, hoce li biti kakija problema?

Link to comment

Skinuo sam betu na jednom kompu, na mom Steam accountu. Smijem li daunloudovati i na drugom, hoce li biti kakija problema?

Ne, osim što ne možeš igrati na oba istovremeno. Štaviše, steam nudi opciju besplatnog deljenja igrica među prijateljima.
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...