Jump to content

Football Manager 09


John Coltrane

Recommended Posts

Uzeo i kup protiv Sportinga, povedem na pocetku produzetaka primim u nadoknadi drugog i onda pobedim na penale.

Kasnije opsirniji izvestaj.

Link to comment

Спортска јавност која од почетка прати догодовштине острвских кепеца Унао Мадеире је приставила кафу и напето ишчекује детаље историјског похода на дуплу круну.  

Link to comment

 

ukrainian-premier-league.png

 

 

ovo mi se jos nije desilo. sve pobede. i to sada sa svojom taktikom.

 

ipak, uzasno je tesko nesto uraditi sa ukrajinskom ekipom u evropi. pocetkom decembra odigram poslednji mec i to sesto kolo ls. i onda sledi pauza od tri meseca i prvi seledeci mec je utakmica u osmini finala ls. ekipa totalno padne u kondiciji. dzabe stavim i 5-6 prijateljskim totalno su nespremni za ls. a jos kad se na to doda i nesreca u zrebovima. u grupi sam redovno pobedjivao real, barsu, inter, arsenal, totenhem, milan i sl. ali iste protivnike ne mogu ni slucajno pobediti u osmini finala. i mislim da pre svega zbog kondicije igraca. najbolji rezultat mi je do sada cetvrtfinale. mislim da treba jos jedno pet godina da odigram da stignem do finala i da tamo imam srece da pobedim. treba jos nekoliko regena izbunariti i da mi iz skole izadju legit igraci koji nece biti tu samo da popune 5-6 pozijia u starnoj postavi.

Edited by 189-
Link to comment

na kraju sam stigao do cetvrtfinala ls. tu igaro protiv mancestera. pobedim na old trafordu 3-2 uz promasen penal a u revansu odigram najgori mec u sezoni i izgubim 1-4. mislim da nisu ni imali vise od 5 sansi na mecu. 

 

i sad najgore, dobijem vest pocetkom juna da ne mogu igrati evropska takmicenja jer nisam dovoljno stabilan finansijski!? 7 titula za redom, bezbroj kupova, superkupova i kuraca, 3 osmine i 2 cetvrtfinala i nista. jednostavno slab klub finansijski. sad rasprodajem sve ono sto vredi a nije nezamenjiv u ekipi. srecom imam neke solidne regene klince direktno iz kluba pa cu nekako preiveti. titula ne bi trebala da bude u opasnostni pogotovo sto necu ni igrati evropu.

 

upravo sam prodao dva najbolja igraca za nesto vise od 100m. krecem ispocetka :/

Edited by 189-
Link to comment
  • 1 month later...

Ljudi drug instalirao Fm i kaze kad pokrene igru svim igracima su izmenjena imena tj. nema nijednog pravog igraca. U cemu je problem?

Link to comment

Problem je u tome sto nije kupio original :P . Ima da se skine neka zakrpa koja to resava, ali bolje neka pronadje drugu verziju, npr noSteam-ova koja radi bez greske, a ima i pec 14.3 za nju.

Edited by Aleksandar88
Link to comment
  • 2 weeks later...

Овако нешто ми се никад није досад десило на Менаџеру.

 

Упаднем у Сампдорију, 2016. година, екипа која је у задње три сезоне била 14-15. У прва три кола имао сам три пораза и гол-разлику 0:9.

Сезону сам завршио као трећепласирани и играћу бараж за Лигу шампиона. :s_w:

Link to comment
  • 1 month later...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...