Jump to content

Football Manager 09


John Coltrane

Recommended Posts

Које вам је то задовољство да користите туђе тактике? Па због чега постоји игра него да је сами направите? Никада ми то није било јасно, а прва таква тактика за коју сам чуо је била нека "Диабло" од пре сто година. Још када се искомбинује са гугловањем добрих играча у појединим верзијама... Не капирам. 

Link to comment

+ 1. Nikad nisam skinuo nijednu taktiku, iako je novi menadžer pretežak, pokušavam sam da iščačkam poneku pobedu.

Link to comment

Апсолутно. Или кад се једни те исти играчи доводе у сваком сејву. Још се сјећам неког старог менаџера (можда и ЦМ) кад је мој комшија доводио Евандра Ронката и двојицу Бугара у сваки клуб с којим би кренуо. Брате.

 

Него кажете да је ФМ14 претежак. Ја сад скинуо, има ли нешто боље у односу на 13 или да батаљујем ћорав посао?

Link to comment

ma pravim i ja sebi taktike samo sam natrcao na ovu i da isprobam. volim tako isprobavati druge taktike. pogotovo ove ovakve cudne. ionako ne igram ozbiljno. 

Link to comment

Ja ne prihvatam za varanje uzimanje tudjih taktika-pa sta rade treneri u realnom zivotu nego uzimaju tudje taktike?! I na kraju krajeva novim sistemom treninga (u zadnjih par menadzera) je mnogo vise produzeno vreme da se taktika dovede na Fluid nivo, a sve to utice na rezultate pogotovu kad vodite neki nizerazredni tim. Ja volim da se zezam sa player instruction pri prekidima i off i def i cesto pravim taktitu prema roosteru ali uvek isprobam neku koja ubija. Npr. 4-1-1-2-2 NOLE je pre 3-4 FMa jela malu decu.

Link to comment

jao jbt, kako se bese instalira patch? Konkretno 14.1.3. Ili ako ima nesto novije...

 

ocu da bar vidim kako izgleda igrica, nisam je igrao ima skoro 3 godine...

Edited by MancMellow
Link to comment

poslednji patch je 14.3.0

 

---

 

pred poslednje kolo:

 

untitled.png

 

igram protiv reala u madridu. x bi bio dovoljan za prolaz dalje.

 

update

 

pobeda od 3-1.   :s_w:

 

untitled1.png

 

igram bolje u ls nego u ligi. trenutno sam treci sa -3 bodova iza dinama/sahtjora.

 

inace, jedna stvar koja je zanimljiva u ovom menadjeru je to da 1 taktiku mozes koristiti maksimalno 3 sezone. ai ce se navici na tvoj stil igre i igrace zatvorenije i opreznije protiv tebe. plus, ako igras sa slabijom ekipom u ligi (znaci ne izraziti favorit za titulu) i ako tako osvajas titule onda ce se ai navici na to da si ti glavni u ligi i igrati protiv tebe kao velikog favorita. znaci zatvorenije kao sto sam rekao ranije. zato uvek treba updateovati taktiku...ili praviti novu.

Edited by 189-
Link to comment

hvala. A kako se bese instalira patch na vec postojecu igru (koja cuci u dubinama kompjutera vec jedno 4 meseca, mislim da sam je jednom pokrenuo da vidim interfejs...)

Link to comment

jbt ne mogu da se setim kako sam instalirao patch. mislim da treba kopirati fajlove u fajl igrice. nisam siguran, verovatno ce ti pisati sta trebas raditi kad ga kupis™ sa torrenta.

Link to comment

кад прекопираш уђи у игрицу, искључи skin cache а укључи always load skin on confirm

Link to comment

Podesavanja koja se nameste na samom startu igre zbog grafike, prosto ne mogu da shvatim ljude koji igraju bez grafike :fantom:.

 

Inace jos jedna prednost originala je sto sam skida zakrpe™ i obavestava te o tome.

 

UMadeira posle 9 kola na celu tabele 7-1-1 (X sa Benfikom u prvom kolu, a Porto me je preslisao kod kuce 4:1 :rant: ), ali i dalje igram sa svojom V taktikom. Mauricio Alves i Rodrigo Dias ubijaju.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...