Jump to content
IGNORED

Football Manager 09


John Coltrane

Recommended Posts

Poceo sa Romom ali update 13.3.
Popasao otkaz posle 9 kola :isuse: Skor 4-1-4 (3 derbija Milan, Napoli, Inter) uz to ne secam se da sam video vecu kurcobolju na terenu a "gladniju" i bezobrazniju upravu za ovih skoro 20 godina kolko igram.Krenem sa default db i 13.0. , otkaz popasem takodje do polusezone.Jos vecam da li cu poceti treci put.
Link to comment

I drugar probao-otkaz. Pocecu da verujem u reci jos jednog grugara koji me je pitao "A jesi probao sa nekim drugim iz ITA, da nije bag?! :DNudim gajbu piva ko pregura prvu sezonu (sa startnim rosterom)

Link to comment

Ja igram sa Liverpulom.Imaju interesantne klince, posle prve sezone uspeo sam da dovedem Snajdera. Suarez, Jonjo i cenralni bekovi,Skrtel, Agger i Coates, sabijaju.

Link to comment

Sad mi drugar javlja da nije vise pokusavao sa Romom nego uzeo Fiorentinu, aRoma posle 4. kola sutnula trenera :isuse:.Ozbiljan sam za gajbu piva.

Link to comment

Evo jab probo al nemam menadjera... Je l se pojavila na kraju neka gusarska verzija da radi il ste svi na kraju iskesirali preko stima prokletog?

Link to comment

Interesuje me jedno pravilo za koje cete verovatno vi FM-ovci najbolje znati :)Ako igrac odigra utakmicu u kvalifikacijama za LE on je inelgible za bilo koji drugi tim u LE cele sezone?

Link to comment

Mislim da nije ali ako igra CL kvalifikacije onda ne moze Cl igrati za neki drugi tim. To ovako iz glave izguglace neko tacan info vec.Sent from my GT-I9000 using Tapatalk

Link to comment

@ MocaNema uslova, ja sam doveo Legrotaljea za 1mil.funti i ostalo mi 700k funti. Presvukao sam ceo staff da namestim trening i skauting.Probaj, pa javi ;).@ katamaranMislim da moze da igra obzirom da je 1.9. valjda deadline za konacnu registraciju igraca.Igrajuci sa Romom i Leverom nailazim na lepu novinu da nisi ogranicen brojem registrovanih igraca za domacu ligu kao npr. u ENG.

Link to comment

Ranije je bila neka fora da igrac ne moze da igra za dva razlicita kluba u istom takmicenju u toku jedne sezone. To se posle valjda promenilo.Pitam zbog Abubakara.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...