Jump to content
IGNORED

Football Manager 09


John Coltrane

Recommended Posts

Ja sam se odjebavao jos pre par FM kad su ubacili U18 fitness coach, oni su obicno imali kanta ocenu iz fitnessa, ali su zato imali working with youngsters 19-20, da ti ne pricam koliko sam tesko nalazio zamene, bez obzira na tim sa kojim sam igrao.

Link to comment

Ja sam otvorio sa, naravno, Arsenalom. Kupio Wanyamu i Jovetića, prodao Aršavina.Prema dosad viđenom, realnost igre je sranje, i to ne samo zato što ne mogu odbraniti prekid da jebem i oca i mater niti dobiti dvije tekme zaredom. Nema smisla da mi je nakon 14 utakmica najbolji strijelac Mertesacker sa 8 golova sa prve stative. Zbog toga je igrivost na nivou one FIFA-e na kojoj najlakše daš gol škaricama.Sreća pa nisam kao Praslin kupio oriđiđi. Ovako se osjećam kao onaj ljuti Škot nekim novinama: "Ako nastavite pisati viceve o škotskoj škrtosti, prestaću posuđivati vaše novine od komšije."

Link to comment

Samo strpljenja, kolege, najbitnije je da na treningu stavite fokus na taktiku i dok se ne napuni skala ispod taktite koju koristite (odn. dok je ne uigrate 100%) nema pomoci. Ja u prvoj sezoni sa UTD jedva 4. mesto, posle naravno gazenje. Bez cestih promena tima, uigrajte nekih 14-15 igraca i cekajte rez.

Link to comment

ja krenuo ispocetka, ponovo s Palasom, sam skarabudzio taktiku 4-2-3-1 i posle pocetnog mucenja dosao sam do 5. mesta u januaru.premiership, here I come.btw. da pomenem i kljucna pojacanja: Jonas Svensson i Tony Watt. vrede svaku paru.

Edited by Sundance Kid
Link to comment

Čudan mi je ovaj novi menadžer u pm. Počeo sam sa njukom, onako opuštena zajebancija za prvu partiju, da vidim koliko će mi trebati da izborim ligu šampiona i tako to. Stigao sam negde to 15-og januara, i ničim izazvan sam trenutno prvi na tabeli, sa tri boda više od Arsenala i nekih 10-ak više od sledećeg na tabeli. Imao sam u jednom trenutku seriju od 8 pobeda za redom, od toga 7 bez primljenog gola...wtf?! :o A na početku sezone sam se pojačao samo sa močnim ešlijem vilijamsom (njega sam jedino mogao priuštiti a hteo sam štopera) + sam imao sreće pa doveo gaitana za male pare jer je bio na transfer listi.Junajted je inače sad osmi na tabeli (dugo su bili u donjem domu), dok sa druge strane stoke caruje i bori se za lš...za 6 meseci sam primetio da su otpušteni - hajnkes (bajern u tom trenutku bio 10-i na tabeli, umesto njega angažovali klopa), pelegrini, konte, laudrup...i još par totalno debilnih imena kad se protekla sezona uzme u obzir, ali ne mogu se sad setiti svega. Zato znam sa sigurnošću da brat jankara hara evropom sa zvezdom! Opušteno se čovek userava u život boraniji poput psv-a i štutgarta i bez ikakve muke prezmiljava. ^_^

Link to comment
  • 4 weeks later...

Деинсталирао игру и сакрио диск од самога себе. Играо сам у просеку по 15 сати дневно, нашао формацију која ради, узео најбоље скауте и покупио десетак вондеркидова из целог света, развио их за 4-5 сезона захваљујући томе што су ми играли сваку утакмицу а управа ме подржавала зато што ми је циљ сваке године био опстанак, а онда забо два-три формирана играча у сезони у којој су клинци експлодирали и молим лепо. Хтео да почнем још једну сезону неким већим клубом па да видим како изгледа када доведем Левандовског и сличне, али онда сам ипак изабрао брак и посао. :isuse:

Link to comment
Žoze Murinjo tvrdi da još uvek nije odlučio da li napušta Real na kraju sezone, iako i španski i engleski mediji glasno najavljuju njegov povratak u Čelsi.- Još uvek nisam odlučio da li idem ili ostajem, a prvi koji će znati moju odluku su moja supruga i moja deca, rekao je Murinjo u petak novinarima u Madridu.
:fantom:
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...