Jump to content
IGNORED

pitaj me, pitacu te


kurdi

Recommended Posts

  • Replies 2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • dig_chohano

    494

  • hooyadahoo

    418

  • kurdi

    161

  • Al-Khwarizmi

    145

  • 2 weeks later...

dodje jednoga dana dig umoran iz ordinacije, plakne se, najede, plakne se opet, kaze jesam li se plakno picka mu materina, popije kafu, plakne se, uvali se udobno na kauc i opet kaze ma dal sam se plakno jebem ti darte vadere mater da ti jebem, i pusti svoj omiljeni gay cyber-punk u kome se dve google ikone satiru od defragmentiranja u malom ali udobnom recycle binu. uzajamno mislim naravno. nesrecan zbog cinjenice sto se nije plakno pre filma ali isuvise lenj da bi ustao, te vec pomalo ushicen prizorom dve potpuno defragmentirane i izlizane ikone, dig rukom posegne ka dobro mu poznatom mestascu na komodi sa njegove desne strane na kojem godinama, uvek spremna za akciju stoji kolekcija analnih jedi kuglica, model "strong am i with the force". usledi moment potpune dezorijentacije tokom kojeg se digovo astralno telo iskrade iz sobe i ode da se plakne ... nema kuglica do tri klonirana penisa konacno shvata dig! sokirani dig ode do kupatila da se plakne, udje u tus kabinu, ali tamo je njegovo astralno telo koje se vec plaknulo i sada zeli da se vrati u telo domacina diga. pre nego sto u tome uspe, penis astralnog diga slucajno prodre u telo domacina diga. dig to lakonski komentarise e fala penisu sto sam se plakno i seti se da je kuglice pozajmio yodinoj shveci pa mu lakne. i gde je sada dig?strong am i with the force

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...