Jump to content
IGNORED

R.I.P.


bad music for bad people

Recommended Posts

Momci, nemojte se svadjati, vreme je za ljubav. 

 

 

btw, kako neko može da se svadja na temu Francoise Hardy....jedna od najboljih žena koja je ikada hodila planetom. U tom smislu, treba biti srećan što nismo totalno promašena vrsta i što imamo šta pružiti majci Zemlji.

 

Having said that, ako budemo živi ovaj forum i ja i dodje taj trenutak da Sir Paulu napišem neki redak za oproštaj, a pojavi se neki emocionalno neinteligentni pametnjaković koji misli da je kul popišati se po njemu, jebaću mu mater.  

 

  • +1 7
  • Haha 1
Link to comment
  • Replies 4.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • aram

    218

  • Indy

    216

  • bad music for bad people

    182

  • maheem

    137

Top Posters In This Topic

Posted Images

1 hour ago, Eleniko said:

jebate nedo bog da umre dylan, sigurno neće biti ovakvo opraštanje

 

Je l to neka fora posto joj je Dylan pisao ljubavna pisma (po BBCiju)?

 

 

  • Tužno 1
Link to comment

Odličan izbor. Ali stvar je tu vrlo individualna, s obzirom da Fransoaz ima toliko bogatu diskografiju. Čak i veliki fanovi mogu napraviti različite liste. Kada bih baš morao da biram njen najbolji album bio bi to La Question (uz ogradu da nisam baš sve odslušao). A pesma Message Personnel (sa istoimenog albuma). La Question je radila sa brazilskom muzičarkom Tuca i mislim da je to jedini album koji je uradila sa njom. Tuca je svirala gitaru i zvuk gitare je fantastičan, kao i orkestrirani delovi sa gudačkim instrumentima. Pesme imaju i ozbiljnu dubinu, ali i prepoznatljivost Fransoaz. Na gornjoj listi mislim da je jedna stvar sa tog albuma. Čini mi se i da nema ništa sa albuma Star i J ecoute la musique saul.

Edited by Bojan
  • +1 3
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...