Jump to content
IGNORED

R.I.P.


bad music for bad people

Recommended Posts

Sinoć sam pročitao da je u maju ove godine preminuo Jack Lee, gitarista power pop trija The Nerves.

Za The Nerves sam čuo zahvaljujući kompilaciji One Way Ticket koju je Alive Records objavio 2008. godine i na kojoj su osim pesama sa jedinog regularnog EP-ja benda, zastupljeni demo i koncertni snimci.

Jack Lee je autor Come Back and Stay, ukoliko se neko seća hita iz osamdesetih za Pula Younga, ali i pesme koja je bila planetarni hit za riječki Fit: Hanging On The Telephone!

 

 

    

Edited by Ras
Link to comment
  • Replies 4.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • aram

    220

  • Indy

    217

  • bad music for bad people

    182

  • maheem

    137

Top Posters In This Topic

Posted Images

5 minutes ago, Ras said:

Sinoć sam pročitao da je u maju ove godine preminuo Jack Lee, gitarista power pop trija The Nerves.

Za The Nerves sam čuo zahvaljujući kompilaciji One Way Ticket koju je Alive Records objavio 2008. godine i na kojoj su osim pesama sa jedinog regularnog EP-ja benda, zastupljeni demo i koncertni snimci.

Jack Lee je autor Come Back and Stay, ukoliko se neko seća hita iz osamdesetih za Pula Younga, ali i pesme koja je bila planetarni hit za riječki Fit: Hanging On The Telephone!

 

 

    

Uhh "planetarni hit" je bila za Blondie :). Zenin telefon zvoni tako...

Link to comment

Baš sam nedavno slušao Plimsouls, neverovatno je koliko su The Nerves ostali nepoznati i širem i užem auditorijumu, a izrodili su relativno poznat bend, i njhov gitarista je napisao par velikih hitova (koji su to, nažalost, postali tek u tudjoj interpretaciji).

Link to comment
  • 3 weeks later...

56 godina kazu...mislio sam da ima mnogo vise

 

Nothing compares to you je snimila onda sa koliko..20 ?

 

Pokoj joj duse, poslednje decenije samo sam lose stvari cuo u vezi nje

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...