Jump to content
IGNORED

R.I.P.


bad music for bad people

Recommended Posts

  • Replies 4.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • aram

    220

  • Indy

    217

  • bad music for bad people

    182

  • maheem

    137

Top Posters In This Topic

Posted Images

Retko idem na koncerte od kako imam decu, ali se desilo da sam u poslednjih par godina bio 2 puta na njegovim... Bio je veliki šmeker i koš veći gospodin...

 

Strašno dobar lik, uvek odmeren, uvek fin, smiren...

 

Strašno mi žao...

  • +1 3
Link to comment

Mnogo mi je krivo. Petak uveče mi je i inače tonu pretežak, pa još i ovo; gledam u pripreme za Badnje i ne mogu da pomognem.

 

Massima sam gledao u svim fazama - gledao sam u SKC obe postave Dorian Gray, prva je bila mnogo bolja, druga, sa Zokom Cvetkovićem, mnogo usviranija i dosadnija; gledao sam solo Massima iz Tutić faze u SC, bili su predgrupa Josipi i to je bilo baš nesrećno: Lisica ih je a tezgarošima MamaCoCo oduvala kao da nikad nisu svirali, mada su tad bili više eksponirani; 6 meseci posle svirali su ispred hotela Jugoslavija zajedno sa Filmom i to je bilo baš veselo, Zamisli život faza. Konačno, bio je deo jednog od najlepših mojih vikenda, ceo dan sam sa ćerkom i ženom plovio po Savi, a uveče nas je na fantastičnoj bini usred Bojčinske šume dočekao Massimo sa novim bendom. Ko ga nije gledao uživo, ne može da razume zašto je bio tako velika zvezda. Samo on i Zvonko Bogdan umeli su da tako vladaju scenom, jer su obojica pekli zanat u pozorištu: Zvonko u Somborskom, Massimo u Kugli. A bilo je tu i mnogo talenta.

 

Za kraj, prvo Dorian Gray(meni je ipak najdraži početak)

 

 

I omiljena...putuj, gospare, ovakvog ću te pamtiti

 

 

 

 

  • +1 6
Link to comment

Pre dve nedelje sam bio u zg i cuo da je jako bolestan.

Kaze mi jedna njegova prijateljica (sa zg tv) da je (bio) jedan od retkih koji je potpuno normalno funkcionisao, uprkos cinjenici da se drogira od osamdesetih.

 

edit: jbg bas me tresnulo ovo danas, bas mi je zao.

Edited by Djuro
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...