Jump to content
IGNORED

Cloud 9


Waldorf

Recommended Posts

Ово Виолино је диоптрија.А оно моје изнад је могло и индикатор.А оно Виолино још раније било је спектакли.А Кинг је овенчан титулом „l'Еnfant Тerrible” топика. Заслужено.Ето тако, ваљда смо сад све размрсили.Т У Р Ч И Н О В С

Link to comment
  • Replies 3.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • mammy two shoes

    549

  • Waldorf

    512

  • Reaktor

    337

  • LaRicca

    307

Top Posters In This Topic

Posted Images

Песмогред? (оно, распоред којим редом иду песме :Q))Ааааа, седмопрег! (има се, може се. Него, да се спремим ја за сат времена да пљуцнем низ сокаче – лакше ми тако, мрзи ме после да враћам бокалче. Са срећом тамо, и да разбуцаш те Швеџане!).Ч И С Т И В А П И

Edited by Waldorf
Link to comment
Песмогред? (оно, распоред којим редом иду песме :Q))Ааааа, седмопрег! (има се, може се. Него, да се спремим ја за сат времена да пљуцнем низ сокаче ? лакше ми тако, мрзи ме после да враћам бокалче. Са срећом тамо, и да разбуцаш те Швеџане!).Ч И С Т И В А П И
Чек' још мало, имам још 24 сата до испитивача... :) Ваљда ће упалити! (Сад ми нешто пада на памет... Кад год сам полагала возачки, нико да суне коју кап... То је, значи! :huh:)И И Е А Т В М П Р
Link to comment

Е happy га, ја пљуцно! Нема везе, положиће неко нешто данас... А и није баш императив да се пљуцне одмах уочи испита.Н А П У Р Р Е Њ Е

Link to comment
Али зато имам спунеризам:
Da, to je ta riječ.
А Кинг је овенчан титулом ?l'Еnfant Тerrible? топика. Заслужено.
Zašto? Pa nije ovo o moderaciji niti o borbi za pravdu i istinu. Glavno, nekoga moramo okuražiti prije nego se suoči s ispitivačima.p l a t i s k o k
Link to comment
Zašto? Pa nije ovo o moderaciji niti o borbi za pravdu i istinu. p l a t i s k o k
Не залазим на спратове где се бори за истину и правду, али ако и тамо забибериш као што умеш овде (а овде си пар пута баш забиберио мушки), онда Те сигурно воле.Ето, немој ми само опет рећи да није „киклопаст”?Р О В Е Њ А Т О Г
Link to comment
Не залазим на спратове где се бори за истину и правду, али ако и тамо забибериш као што умеш овде (а овде си пар пута баш забиберио мушки), онда Те сигурно воле.
To kao da sam ja neki vetrogonja, šta? Ne možeš ni zamisliti koliko me lokalna forumska samouprava voli.
Ето, немој ми само опет рећи да није ?киклопаст??
Ne sjećam se kad sam ti posljednji put rekao da nije "kiklopast", ali sad moram. :( Kaptolski je naša riječ. A sad nešto sasma lako:e g o l o t i nj a
Link to comment

Видео сам, али сам претпоставио да поштујеш договор да нема личних (властитих) именица (подразумева се, ни припадајућих придева). „Каптолски” ми некако вуче на ту страну, исправи ме ако грешим (а имам право да грешим, још нисам испуцао квоту за данас :Q)).А ово је теологиња (надам се да ће неко од Теби омиљене локалне самоуправе прочитати ово и похвалити Те за политичку коректност – код нас би било „теолошкиња”, само што још нема :Q))П.С. Док се ја накуцам, паметни људи раде посао.БандонеонФ И Т О З О М Н И

Link to comment

Sorry za kaptolski, srećom i kiklopasti odgovor je uradio posao. Da, teologinja je.Ф И Т О З О М Н Иmonofizitv j u n e r e ž i Sorry za edit. Greška. :P

Edited by king louie
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...