Jump to content
IGNORED

Cloud 9


Waldorf

Recommended Posts

  • Replies 3.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • mammy two shoes

    549

  • Waldorf

    512

  • Reaktor

    337

  • LaRicca

    307

Top Posters In This Topic

Posted Images

С А Ш И Т И В А Н Била је и именица (из категорије ?жешћа коџања?), ал? сад заинат нећу да кажем.
višnaista! :thumbsup:
S I O A P D R J A
rapsodijaO K E D I P A R I
Link to comment

Златокоси?(Како смо надахнути од сабајле! Док принцезу не почне да жуља зрно грашка испод сто перина... Ако, ако, нек је жива и здрава, савезница моја мала, што ми елегантно елиминише једну од највећих супарница у овој игри – ако се овде уопште може говорити о супарништву :Q))П Р И М Е С Е Ј И

Link to comment

Eh... kad bih ja prokljuvila kodžanjastog višnaistu, da noću vršim sklapanje oka..? :P Ovo ujutru mi dođe kao čil aut after parti... Može jednu bez šećera, hvala na pitanju.permisijeL O Č I S N O P E

Link to comment

Кад зекиш са оним пермисијама, поред лепе, домаће :Q) речи, могу мало и ја:Исплочено?Исполчено?Почислено?Ипсилонче? (ово сам прво пожелео да напишем, али је логогриф)Слепоочни?Изабери.Са’ће полако и други да поустају, па док мало крмељају по кујни, ето и њих. Eво нешто за лагани фруштук:Ц У Р А Л И Ф Е Ш?

Link to comment
Moje su impresije da su to frulašice... Samo, je l' se to fruštukuje? :unsure:
Како ко, дарлинг, како ко >:Q)
Z R A V E N O B I
Шта је ово, ко је командовао продужено спавање? ’Ајде, устајање, напољу је диван дан (а и ми бисмо да предамо смену).БрезовинаЕдит: Ола, Кинже! Погодио си пре, загонетај! Edited by Waldorf
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...