Jump to content
IGNORED

Cloud 9


Waldorf

Recommended Posts

  • Replies 3.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • mammy two shoes

    549

  • Waldorf

    512

  • Reaktor

    337

  • LaRicca

    307

Top Posters In This Topic

Posted Images

Због нормалних и добрих људи, није у реду да не напишем ништа.Намерно нисам залазио на оне топике који се неретко злоупотребљавају за лечење комплекса. Међутим, једна од основних одлика таквих профила је да не мораш да их тражиш – они ће те наћи сами.До овог места нема ничег неочекиваног и неприхватљивог. Оно што не могу да прихватим, јесте равнодушност модератора и администратора према испадима таквих профила који су, изгледа, превише буквално схватили назив форума. Ја разумем да је немогуће држати све под контролом, али неке увреде једноставно не би смеле да прођу некажњено, без обзира на убеђења, опредељења, познанства из реалног живота итд. Чисто доследности ради.Нажалост, ради се сасвим супротно од тога, и то је разлог због кога ја више не могу да се оглашавам на овом форуму. Не желим, чак ни пасивно, да саучествујем у таквој врсти снисходљивости, у пружању „медвеђе услуге” људима којима је потребна сасвим друга врста помоћи.Од позитивних ствари, бележим лепо дружење и „такмичење” на топику „Cloud 9”, неколико драгих познанстава која су „сплитована” у реални живот, и жаљење што се то није десило са још неким људима (што, наравно, не мора да значи и да неће, ко зна?).Администраторе молим да ослободе име „Waldorf”, или да већ ураде шта се ради са налозима који више неће бити активни.Нека вас све чува Бог!Постављено на:– Језик– Cloud 9– МодерацијуA E R O I T U K I

Link to comment

Шта би, Валдорфе? :blink:Недостаје нам наш Задушни Дедукција! :cry: Бар овде на Клауду није било лоших ствари које спомињеш, али ако је из принципа...АутореикиЗ А Н М У Р Р И И

Link to comment

waldorfije, smjesta da ste se vratili na poziciju wdnjd ovog topika, inace krepavamo i mi i onsmjesta da ste shvatili, da kroz ovaj forum ne smijemo previse ozbiljnosmjesta da ste mi poslali vase koordinate, zivot je suvise kratak da zalimo izmjesta, neutjesna i na rubu placaLJETACARIR

Link to comment

Јелте да је безвезе без Њалдорфа? :( Сад видим на Модерацији- отишао је с добрим разлогом, као што сам и претпостављала.Волела бих да му се одговорни извине и да се врати!АртиљерацМ У Р А Т Л Е Г О

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...