Jump to content
IGNORED

Cloud 9


Waldorf

Recommended Posts

a yock, ja sam traveloid ne le_darovit i la_redovit ka oni od prekjuce nema smisla V R A T I D O L E, a preshligore :Peditaprekoedita: i neka vas ne zabrinjava sto vam i misli citam unaprijed

Edited by Pikoleta
Link to comment
  • Replies 3.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • mammy two shoes

    549

  • Waldorf

    512

  • Reaktor

    337

  • LaRicca

    307

Top Posters In This Topic

Posted Images

ma kakva kamuflaza, istina ziva. ja koja ne mogu da odvrtalim rijec, mama koja je ponavlja, a tek waldorfije nash nadushni, koji nece da uvede red i packe za ponavljanja :frust: T T R R CH E V I T

Link to comment

Пробирачи (нађе отирачи)

ma kakva kamuflaza, istina ziva. ja koja ne mogu da odvrtalim rijec, mama koja je ponavlja, a tek waldorfije nash nadushni, koji nece da uvede red i packe za ponavljanja :frust:
Немој тако, Мама се само секира да ли смо утврдили градиво.Д И М Н А С К Е Т
Link to comment

На ванредном заседању, уприличеном поводом најновијег случаја коџање, Ђаурско веће је једногласно одлучило да се LaRicci, а за поставку са решењем КОЛОТРАЗИ, додели1zpk076.jpgОБРАЗЛОЖЕЊЕПоставка са решењем КОЛОТРАЗИ стајала је нерешена од 9. марта у 15:23 до 11. марта у 9:56, па је Веће констатовало да су се стекли сви услови да иста буде проглашена за коџању. Славодобитници припадају све јавне почасти и остала права и привилегије које јој следују по Ђаурском закону и добрим обичајима. Веће изриче посебну меру похвале за колегијалност лауретнице, која је великодушно омогућила да се радни процес одвија паралелно са процесом окоштавања предметне коџање.Дано 13. марта 2009. у Ђаурској већнициДеловођаLaRicca, (не може ср., не би било у реду да саму себе награђује)General Manager Cloud-a 9Њалдорф сп. 14iitg2.jpg

Link to comment

Јухуу, хвала! Ово је вредело причекати (ма разумем, сигурно нестало било машни због 8. марта).Све је више титула, све мање неосвојених врхова! Ех, да ми је још само да чујем мало музике за сврачији укус...Колеге Клаудовци, настављамо у истом ритму, са новим деветкама и одавањима сваке части. (Ако затреба, ево, није проблем ни да се ода последња пошта:21113 Нови Сад).НеуочљиваС Т У Д И Р А А Ј

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...