Jump to content
IGNORED

Cloud 9


Waldorf

Recommended Posts

jaojao, ako vam razgrnem taj kop, prognanice srca moga, nece vas 100vila posestrima, ni 130rektora juniverza spas'ti...ma priznavajte, kojoj ste se obecali??nemremo se kontrolirat', evo vam O P O R M L E T moze i O P O R M L J E T :s_d: da vid'te kako ce vam bit' kad meneme ne bude <_<

Link to comment
  • Replies 3.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • mammy two shoes

    549

  • Waldorf

    512

  • Reaktor

    337

  • LaRicca

    307

Top Posters In This Topic

Posted Images

krutivanje, zato sto su kvarutinje rutnjikavei bas vas dozvalo u 19:06?? za tako leepu podudarnost ima da nam zvone zvonaskupljajte svjedoke, kumove, ne prosi vas freshfaced 69y old cura svaki dan za utrkivanje imate i bonus: zadavajte jednu okruglastu osmicu :s_d:
Pikoleto, sestro po godinama, kan' se ćorava posla. Mnoge su suze tekle i mnoge se vene sjekle zarad ovog nalickanog u liniji. Nego premeći ta slova neka ti budu utjeha, od Njaldorfa ti utjehe nema. S K I D A J I T O
Link to comment
О не, зар и овде? Ја сам већ, због оваквих иницијатива, морао да збришем са неких топика, а сада ћу, изгледа, морати и са топика који сам покренуо.

Виола, посестримо моја (на речима), узданице моја (к?о врбов клин!), када треба да ме резилиш, ту си к?о запета пушка, а где си сада, да објасниш овом честитом створењу неке ствари, да је спасеш од катастрофе у коју срља својом непромишљеном понудом?

da uzdanica nije vrbov klin bila bi glogov kolac !S K I D A J I T O

Link to comment
О не, зар и овде? Ја сам већ, због оваквих иницијатива, морао да збришем са неких топика, а сада ћу, изгледа, морати и са топика који сам покренуо.
Е, још само да Ти затражи руку неко на адоумицаматм... :)
S K I D A J I T O
ОдсиктајиЕ П А В Р Ш И О Н
Link to comment

ПрошевинаЕто, сад и ова... Благо мени, како ме браниду, добро сам још у комплету...Н А М О Т О Р И Н

Link to comment

Све је ово монтирано! (Добро је, бар не траже уз Тебе и даљински управљач, к'о што је једна нудила уз свој модел... Мој је помало љупко старомодан, више би му легао стабилизатор.)В Р С Н И А У Т О

Edited by LaRicca
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...