Jump to content
IGNORED

Cloud 9


Waldorf

Recommended Posts

  • Replies 3.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • mammy two shoes

    549

  • Waldorf

    512

  • Reaktor

    337

  • LaRicca

    307

Top Posters In This Topic

Posted Images

Кажу да је првих 100 најтеже...Хвала, цуро, у последње време си баш уобичајила да ми улепшаваш вечери.Д И В Н И Т О З О

Link to comment

ИнгресијаХвала за лепе жеље, песмицу и торту (нисам у току, је л’ то неки нови обичај, да се овим свећицама на ромбове обележава по 10 година :Q)?) С В Е Т С К И Н У

Link to comment

Придружујем се честитању рођендана са малим закашњењем, стижем за пој'тарје. Валдорфе, све најбоље! искуственС В Е К У Л И Р О

Link to comment

krutivanje, zato sto su kvarutinje rutnjikave

Хвала, цуро, у последње време си баш уобичајила да ми улепшаваш вечери.
i bas vas dozvalo u 19:06?? za tako leepu podudarnost ima da nam zvone zvonaskupljajte svjedoke, kumove, ne prosi vas freshfaced 69y old cura svaki dan za utrkivanje imate i bonus: zadavajte jednu okruglastu osmicu :s_d:
Link to comment

О не, зар и овде? Ја сам већ, због оваквих иницијатива, морао да збришем са неких топика, а сада ћу, изгледа, морати и са топика који сам покренуо.

Виола, посестримо моја (на речима), узданице моја (к’о врбов клин!), када треба да ме резилиш, ту си к’о запета пушка, а где си сада, да објасниш овом честитом створењу неке ствари, да је спасеш од катастрофе у коју срља својом непромишљеном понудом?

Хм... Ај’мо полако... Дајмо се контролират... А да ипак размислиш о оној варијанти са Реактором (види стр. 130 – ако нам је иста лумерација)?Н А Г Р Н И К О П

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...