Jump to content
IGNORED

Cloud 9


Waldorf

Recommended Posts

  • Replies 3.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • mammy two shoes

    549

  • Waldorf

    512

  • Reaktor

    337

  • LaRicca

    307

Top Posters In This Topic

Posted Images

Камуфлаге(Да не буде бламаге, оно горе за ибратницу сам се зезо – има белим словима хемијска једначина како се добија жива из њеног најраспрострањенијег минерала!).А К Р П Е Њ У Ш А

Link to comment

Пушкарање

Bikovnica? (Mesto gde bikovi razmenjuju iskustva)Na gugletu nema ove reči, LaRicca se ne pojavljuje...
Нажалост, ЛаБиковницца је затворена још откад су Фердинанда грешком одвели на кориду. Мораћете потражити нешто друго...Б И К О В Н И Ц А
Link to comment
Камуфлаге(Да не буде бламаге, оно горе за ибратницу сам се зезо ? има белим словима хемијска једначина како се добија жива из њеног најраспрострањенијег минерала!).А К Р П Е Њ У Ш А
A, Linijasti, nema govora da nam je promaklo. Mi tvoje postove pregledamo i kroz lupu, jer znamo da uvijenk nesto proturas. Bas si fino dosao u liniju:)B I K O V N I C A Edited by VIOLA
Link to comment
A, Linijasti, nema govora da nam je promaklo. Mi tvoje postove pregledamo i kroz lupu, jer znamo da uvijek nesto proturas. Bas si fino dosao u liniju:)
Ма да, ратосиљао се човек тих странских половњака што је тер'о... Сад нам је и Њaldorf на линији (зато то одјутрос тако веје снег!)Него, Виола, кад ћеш ти окачити неко аватарче, да те видимо? :) B I K O V N I C A
Link to comment
Bas si fino dosao u liniju:)
Сад нам је и Њaldorf на линији (зато то одјутрос тако веје снег!)
Ма јок, то се ја само кријем од неких поверилаца, а к’о наврага овај снег ударио, да свака зверка покаже свој траг. Идем сад да се спасавам од разних кибицера...Ј А Р А Ц Њ У Ш И
Link to comment
Ма јок, то се ја само кријем од неких поверилаца, а к?о наврага овај снег ударио, да свака зверка покаже свој траг. Идем сад да се спасавам од разних кибицера...Ј А Р А Ц Њ У Ш И
Da ne ideš kod šurnjajice možda? Č I M O P R A L E
Link to comment

Депилатор

tamarinda
Заборавих на ову Мамину нузрешицу (Мама + нузрешица = таутологија :Q( )Дакле,Т А М А Р И Н Д А
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...