Jump to content
IGNORED

Cloud 9


Waldorf

Recommended Posts

  • Replies 3.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • mammy two shoes

    549

  • Waldorf

    512

  • Reaktor

    337

  • LaRicca

    307

Top Posters In This Topic

Posted Images

dragi reaktore, kako da se ljutim na tako apsurdne pocetne uslove :) kad podjes od pogresne pretpostvake, sve ostalo pada u vodu uqvizobrazenko preskocen. dok ne obogati rjecnik :P
Draga Pikoleta, volim i ja tebe do iznemoglosti. Uslove koje spominješ ne postavljamo ti i ja, oni su definisani u PRAVILNIKU.Ti si jedina insistirala na promeni pravila, ukvizuobraženice ljubljena. Volim kad me gađaš oštrim rečima. Ima nade za nas dvoje. LJUBI TE TVOJ REAKTOR !!! :heart:D A T U M P A L I ili šta već beše, ne znam, opijen sam ljubavlju. Edited by Reaktor
Link to comment

Како иде она стара:„Од раа-зме-таааНема селаа-ме-тааа”Ц,ц,ц, овај свет погубио календаре. Јануар, напољу –n–1, а овде к’о усред врбопуца. Буди Бог с нами...А ето нам и АрлеКина. Бујрум!

D A T U M P A L I
АмплитудаМ А Р К А Т Е Л О Edited by Waldorf
Link to comment

danas sam sva u crnobijelom, molim bez poredjenja s pingvinkom. uostalom, obecala sam si, imacete me u toj sexy uniformi, imacete me kao svoju uciteljicu. osjecajte se nevinim, stavila sam i male kockaste, crne cvike da budem profy do kraja. vidim, potrudili ste se, neki su nabavili manje, nove ili ruznije avatare, a nekima je samo masta posla malo da se presalta...gdje onaj jasikov prutic da zavedem redic?? i daljemilom mada prekoburnom reaktoru: 1. moja opaska 'uqvizobrazenko preskocen. dok ne obogati rjecnik' sa jezickom pride, nije se odnosila na tebe nego na qviza. ne pratis redoslijed odgovaranja - 10 po turu!2. nisam spominjala te uslove, nego upravo one koje sam citirala, dakle tvoje. za izvrtanje cinjenicnog stanja - 25 po turu!!sad brzo povuci izlive ljubavi - inace jos 5 po turu!!!qvizu ti si na redu:uqvizobrazenku samo jedno shamarche, jer nije ni prvo poglavlje 'casa anatomije' procitao!!za kaznu, od sad pa za pola godine da nauci napamet ka pjesmicu, onu kratku recenicu u kojoj se spominje cuvena muhoserina i izdeklamuje ovdje.wazdaspremnomchiki s balkona, sad wec motorizowanom, sto nas obasipa kokicama, no-no prsticem mami cvijetak, za uzdrzanost i drzanje nivoa jedne prijekopotrebne situacije a sad razlaz. sutra na istom mjestu, u isto vrijeme, u uniformi bolnicarke vidam rane i ljubim bolove :PnuzresicaK I K O T A NJ I M

Link to comment
da li je na slici jasika- trepetrljika na kojoj raste jasikovac?
Јесте, Populus tremula, молићу фино! Нежно дрво, уз липу најчешће надахнуће поетских душа словенских, са више имена и широком лепезом примена. Није искључено да ћемо је ускоро помињати и у култно-обредном контексту: кад нас ово двоје голупчића буде бацило у трошак (а како су кренули, то нам, изгледа, не гине), ја ћу да наручујем само ону од рахметли Саје: „Тре-пет-љии-и-каа тре-пее-таа-лаа...”Него, кад већ тролујем на тему свадбе, је л’ знате како Пироћанац плаћа музици на свадби? Провуче картицу кроз мех ’армунике.А ево, и Ефендија нам се јавља из оностраних сфера, у којима, изгледа, не важе гласовне промене као код нас смртника. Како је тамо, је л’ се изградило штагод у међувремену? А та што је спомињеш, је ли чему? Је л’ то нешто необавезно, или и ви планирате на дуже стазе?Ово за гласовне промене, мало се шалим, а мало си ме бацио и у озбиљну дилему: по пе-есу, морало би ТК, али, са друге стране, ако би тако написао, сигурно би Те гледали бело.(наравно, ако сам потрефио реч; ако нисам, заборави, ђаба сам пис’о).ДруидкињаР И К А Ч Т Р П А
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...