Jump to content
IGNORED

Cloud 9


Waldorf

Recommended Posts

pssta je mjerilo normalnosti neke rijeci?? broj hitova na guglu? ili sto je od n ljudi n-1 ne poznaje... dovedimo ovdje jos par pikoleta, pa cemo zadovoljiti uslov opstepoznatosti nesrecne ibretnice i kakve veze to uopste ima, zar nismo srecni kad naucimo neku novu rijec, ili se podsjetimo neke koju nismo odavno culi?
Критеријум општепознатости је дефинисан у чл. 7. измењеног и допуњеног Правилника. Далеко од тога да не волим нове и необичне речи! Ипак, да нема тог правила, сви бисмо бунарили по Гуглу изразе из кибернетике и астрофизике, салашарске архаизме из доба Марије Терезије или сленг дружбе Пере Квржице, што, признаћеш, није баш најзанимљивије за погађање.
O H D O M I N A S
самоходниА А М О Д Р П Н Е
Link to comment
  • Replies 3.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • mammy two shoes

    549

  • Waldorf

    512

  • Reaktor

    337

  • LaRicca

    307

Top Posters In This Topic

Posted Images

Уф... Хајдемо полако:

ne znam za vas, al' meni bi bilo neprijatno da pokupim nagradu za rijec koju nisam zadala :P
Је ли реч стајала дуже од 24 сата? Јесте. Јесмо ли се трудили да је погодимо? Јесмо. Дакле, испуњени су сви тражени услови, и коџања је неспорна (колико видим, нико је и не спори). Ја сам крив због исхитреног образложења (нисам био у току, упао у пола приче, и однекуд стекао убеђење да је решење оно што сам написао у Повељи, иако Ти то нигде ниси написала). Надам се да ћете ми Ти и остали опростити због тога (ако овде има неко коме се тако нешто никада није десило, нека ми с пуним правом не опрости).Понављам, упркос том гафу, сама коџања је 100% неспорна. На Теби је било само да, уместо (такође потпуно неспорне и заслужене) левитације на старој слави, кажеш коначно решење. У вези са тим, нема потребе да квотујем претходне постове (само бих да акцентујем оно Реакторово о телепатији).Шта има још? Ах, да: не разумем се у подвезице (и у још што-шта); Quizmaster кубури са епиком; LaRicci уваљују фалш козметичку хемију; Мама ми непогрешиво налази нузрешице (на које, да буде још црње, не могу ама баш ништа да јој приговорим – Мама, Мама, па зар сам Ти ја најгори од све деце?)... Итд. Списак може да потраје до сутра. Задајемо десетке, осмице, погрешна слова... Имамо клемпаве уши, равне табане, шушкамо и пљуцкамо кад причамо (а неко међу нама – да не именујем, знате сви на кога мислим – јавно испољава не знам како велику културу и грађанску свест, а овамо... Ма, страшно, не смем ни да напишем!). Углавном, такви смо какви смо. И такви какви смо, скупљамо се овде да се играмо.Пјаф: гази ме време: N I N E H A Z M U Edited by Waldorf
Link to comment

Ето, шта ми направи! Шта ће човек сад да мисли о нама. Ц, ц, ц...Минхаузен? (није само властита именица, него и синоним за ?баронисање?).А Б Л Н ООО Р П

Link to comment

ценовници

јао, ал ме кренуло одједном :поносна:има један заслужан, истина је

чекдаласн

Edited by mioba
Link to comment
Evo, ja sam izguglao, na srpskim stranama ima celih 9 (devet) dokumenata u kojima se spominje ibretnica...
živčarenja na gugletu nema uopšte, ali ne mari. pravila, pravila, da bi nas zadavila... šow must go on.skandalčeE, Č, R, A, V, NJ, I, A, Ž. Edited by kengur
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...