Jump to content
IGNORED

Cloud 9


Waldorf

Recommended Posts

  • Replies 3.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • mammy two shoes

    549

  • Waldorf

    512

  • Reaktor

    337

  • LaRicca

    307

Top Posters In This Topic

Posted Images

Kad to vidje ViolaginicaMiša stade po mejdanu tjerat,Juri miša po Cloudu devet, Jeka stade elektronskog miša,Trči mišu gdje te noge nose!Kad Viola riječi razumjela,Još je jadna u toj misli stala,Te se muči, ne govori ništa,Ne vjeruje svoijem očima, Kakve zvjerke za drugove ima. Pa se maša svoje tastature,Da napiše listak bijele knjige,Da veliku hvalu im ispjeva: ?živjeli mi i veseli bili,I u dvoru i u rodu svome,što mi 'vako lijepo zabaviste,I u radost dane pretvoriste? prvotimacG D E S U O M A O ?

Link to comment

Клаудовци, браћо и сестрице!Кад ЛаРицца, хитра мангулицаСтиже са свог кратког путовања,Са Кермитом веселог орцања,Улогова себе (се) на форумЂе затече разнолики кворум.Што се чини у ка-де-пе рупи,Је л' се ново анаграмче тупи, Ћаше опајати Клауд деветПрије но што сручи се у кревет.А кад виђе епикшка вам дјела,С гуслама је у механу сјела,Да похвали ултимејт коџањуИ батали наставак мозгању.АЈАКСОВЦИ, врли навијачиНе би њојзи на тинтару палиДа су се до Божића крчкали;До Божића и године Нове,Ни по кинескоме календару!Загудила сиња мангулица,Одјекује сопран по ме'ани:?Законска је рупа преголема!Куд пропусти, газда ђаурине,Нормирати такијех андракаКано именице заједничкеЂе коријен воња властитијем!Те се рђе, але и бауциПишу малим словом почетнијемА ако ћемо по правди светој,Оне ипак заједничке јесу.УНМИКОВАЦ већер тако прође,Не дадосте примједбе ни жалбе,Те се Квиже, суграђане драги,На овакав одважи задатак.Преседан му унмиковски прош'о,Он рачуна да основа немаДа ђаури нови не халале.Јасиковац постаде нам тема,Раде Јакас шљедбенике нема.Ефендија прекрати тортуру,Цмокнем га у бистру тастатуру!Квизмастеру квизашког занатаМајсторска је та твоја грамата!Коџања ми ултимејт се чини:Не вријеђа нити један чланакЂаурскога правилника старог,Обичаје не крши ни морал,Мислим да је стварно ОК (корал)!Но- што каже свијетло ВијећеИ Њалдорфе- тако ће да буде.Ја ти скидам свој шеширић доље!Но сад велим што би било боље:Буде ли нам газда добре воље,Амандмане Правилнику датиНе би ли се бољим мог'о звати.Сто ће дана брзо проћи њему,Фалишан је, судећи по свему,Те позивам газду ђауринаДа нам даде Правилниче фришки,Да весела буде сва дружина!Именице такве избришимоИ приђеве инкриминишимо,А на ползу гостима механе.Живи били, Клаудовци драги!А сада ми дајте нес-кафицу,Обрадујте плавојку ЛаРиццу,Да ја будна дочекам зорицуУз компјутер сиви и књижицу,Пошље ћемо пјеват' пјесме стареДок слажемо нове деветкаре!?

G D E S U O M A O

Edited by LaRicca
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...