Jump to content
IGNORED

Cloud 9


Waldorf

Recommended Posts

il je neka akcijavos medj vasojkica und kvasojica'ajte bre, sto samo ja moram da se njedrim, doce mi grudi ko kod onih teta sto prodaju sir na pjaci
jok, to je ovacijska skovacija
Link to comment
  • Replies 3.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • mammy two shoes

    549

  • Waldorf

    512

  • Reaktor

    337

  • LaRicca

    307

Top Posters In This Topic

Posted Images

Овај... нисам никад осетила прут јасиковац на својој кожи (нити ишла у јасиковац да га сама берем), па не знам да ли тако нешто постоји.П Л И К У Ц Е Н О

Link to comment
Овај... нисам никад осетила прут јасиковац на својој кожи (нити ишла у јасиковац да га сама берем), па не знам да ли тако нешто постоји.П Л И К У Ц Е Н О
CELOKUPNIJ, A, S, I, K, O, V, A, C
Link to comment

Воксација?Едит: Овај нема намеру да се оглашава. Ако није воксација, нек се укључи касније.З А Ч И Н Ц Е О Б

Edited by Waldorf
Link to comment
Nemam pojma šta je to voksacija.
Како „шта је”? Па воксирање, нормално! Што постављаш кад немаш појма :Q)J, A, S, I, K, O, V, A, C
Link to comment

Благо нама, како се лепо дружимо...Пошто ће, како је кренуло, врло вероватно да прође 24 сата од постављања, искрено се надам, Квиже, да није нешто као онај Виолин дундингандон. Ако буде, нећемо моћи да Ти признамо ultimate коџању. Ти си се досад већ позивао на критеријум општепознатости, па се надам да си га у овом случају и сам потшовао. А сад нешто у четири ока: Надам се да ниси од „воскирање” извео „воскација”? А, а? Ајде, молим Те, кажи да ниси! J, A, S, I, K, O, V, A, C

Link to comment

U skladu sa odredbom br 4 pravilnika ђаурскe лудоријe, ja Viola Violinic, potpuno svjesna svojih postupaka i odgovornosti koja iz njih proizilazi, dajem na znanje sljedece:VOSKACIJA je postupak zaranjanja predmeta u vosak u cilju zastite predmeta od djelovanja nezeljenih vanjskih uticaja npr. toplote :blink: š N I T E ž A C I

Link to comment

20:06Још 50 минута... Квиз тактизира, не оглашава се...Присуствујемо ли трансформацији Quizmastera у Topicbrakera, или нас чека масовно црвењење? Да ли је Виола осујетила рађање прве ultimate коџање?20:08Тензија расте...

Link to comment
Voskacije nema ni na googlu u tom obliku (i meni je ta reč pala na pamet). Voskiranje postoji, al' šta nam vredi.
Voskacija vrijedi onome ko zeli dalje da se igra angry.gif !š N I T E ž A C I
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...