Jump to content
IGNORED

FRINGE


melankolic

Recommended Posts

Mislim da je o bejzbolu sve rekao Homer Simson, kada je u jednoj epizodi zbog opklade morao nedelju dana da bude trezan. I tako odu svi oni da gledaju bejzbol, i vidiš jadnog Homera kako pažljivo prati nešto na terenu, dok oko njega svi leže odvaljeni od pića i hrane, tone đubreta su među sedištima, i on onda zakuka" ...ovo ne može da se gleda ako si trezan...."

Link to comment
  • Replies 923
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Arkadija

    162

  • pp34

    103

  • Lrd

    87

  • gervasius twinkleminkleson

    85

Top Posters In This Topic

Posted Images

Kenjati po baseball-u posle ovakvog WORLD series-a je greh. Steta sto ni na ovom topicu nema nijednog 4umasha koji navija za tim koji je pobedio. Naravno, najbolji sport na svetu nije baseball, nego americki fudbal. Pa onda baseball, odbojka, vaterpolo, nas fudbal... itd. edit: Fringe prilicno dosadan ove sezone. :D

Edited by mandingo
Link to comment

ok epizoda. jel se ovo sad racuna kao treci univerzum ili modifikovani prvi ? bzvz je sto su jednim potezom izbrisali sve sto su gradili u prethodne 3 sezone. nista od toga se nije desilo u ovom univerzumu koji sada pratimo.

Link to comment

+1malo mi žao Pitera :( , jadničak, ko iz one dečije priče Pale sam na svetu, stim što je Pale bukvalno bio sam, a ovaj nesretnik je sam među ljudima koji ga ne poznaju.

Edited by Arkadija
Link to comment

Koja je ovo po redu epizoda u kojoj neko zloupotrebi nauku i tehnologiju da bi spasio loved one, a onda taj isti loved one podnese zrtvu da bi postedio svijet, jer some things are meant to remain theory :yawn2:

Edited by gervasius twinkleminkleson
Link to comment
:fantom::yawn2::isuse::ph34r::wacko: sve gluplje i gluplje
Meni je do jaja. Ova sezona mi je daleko, daleko bolja od prošle, štaviše. Potpuno mi je super sve, bez obzira što je glavna priča za sada prestala da postoji.
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...