Jump to content
IGNORED

FRINGE


melankolic

Recommended Posts

O jbt, kao da niste navikli na par nedelja pauze nakon svakih 3-5 epizoda. Tako vam je i Lost bio fenomenalan, dok niste došli do 4. sezone kada ste odgledali ono što je u međuvremenu bilo izašlo u cugu, pa se nervirali što onda valja svaka treća...
pa ne igra se world series tekma u petak uveche, nadao sam se da ce samim tim pustiti fringe :D da li si me video da kukam shto nema housea u sledeci ponedeljak? :D
Link to comment
  • 2 weeks later...
  • Replies 923
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Arkadija

    162

  • pp34

    103

  • Lrd

    87

  • gervasius twinkleminkleson

    85

Top Posters In This Topic

Posted Images

btw, vecherasnja shesta tekma world seriesa je zbog kishe pomerena na sutra. to znachi da ce sedma, ako je bude, biti u petak, a to verujem da znachi da se fringe pomera za sledeci petak :D

Link to comment

Bejzbol je super, ako volis uzasno dosadne sportove :PJedina olaksavajuca okolnost im je sto je Zooey Deschanel pjevala himnu pred neku od utakmica.

Link to comment

Zanimljivo je koliko i čitanje Tihog Dona.A zašto o uopšte trošimo reči o bezveznim američkim, nazovi, sportovima ( ne računam košarku) na topiku o Frindžu :blink: Zar nemate neke opskurne podforume za tu svrhu?

Edited by Arkadija
Link to comment
Zato što je do jaja kada jedini furaš neki sport, pa možeš da sopstveno prvenstvo nazoveš "svetskim"... :fantom:
zashto mrzish bejzbol kada nema veze sa terzanom, ofk-om i ostalim ljudima koje ne podnosish (i ne poznajesh lichno, poshto koliko sam razumeo, svi likovi iz fudbala koje si upoznao su kul)? Edited by Teixeira
Link to comment

Ne mrzim ga, samo mi je bezveze. Zato što mi je smešan. Nemam nikakav specifičan razlog, sam koncept osvajanja poena udaranjem po bačenoj loptici palicom i trčanjem u krug dok je ne vrate mi je totalno bezveze. Kao što su mi bezveze hokej na travi, karling, odbojka. Nema to nikakve veze sa ljudima. Jednostavno mi je gej sport u kome se ništa ne dešava i sa ogromnim pauzama za ždranje hot dogova i kokica. Svi ti sportovi u kojima se igra 15 sekundi da bi onda bilo 2-5 minuta pauze su mi krš, a tu prednjači (imajući u vidu koliko nas spamuju sa njime) tenis, ubedljivo.Ako generalno volim kola ne moram da volim Reno, Pežo, Fiat i Dačiju, dovoljni su mi Alfa, BMW, Toyota, Mitsubishi.

Edited by Filipenko
Link to comment
Ne mrzim ga, samo mi je bezveze. Zato što mi je smešan. Nemam nikakav specifičan razlog, sam koncept osvajanja poena udaranjem po bačenoj loptici palicom i trčanjem u krug dok je ne vrate mi je totalno bezveze. Kao što su mi bezveze hokej na travi, karling, odbojka. Nema to nikakve veze sa ljudima. Jednostavno mi je gej sport u kome se ništa ne dešava i sa ogromnim pauzama za ždranje hot dogova i kokica. Svi ti sportovi u kojima se igra 15 sekundi da bi onda bilo 2-5 minuta pauze su mi krš, a tu prednjači (imajući u vidu koliko nas spamuju sa njime) tenis, ubedljivo.
upravo taj potcenjivachki stav mi se nimalo ne dopada kod ljudi koji nemaju ideju kakve su atlete i koliko su dobri sportisti bejzbol igrachi. to nikako nisu teniseri (ili josh gore, ljudi iz ovih drugih chudnih sportova koje si pomenuo :D) kojima ispadaju sochiva i moraju da imaju kompletnu tishinu oko sebe dok (zaboga) serviraju. a-rodu zvizdi i urla 50.000 ljudi dok pokushava da palicom udari lopticu koja ide 100 milja na sat...evo ti npr. vidi ovaj klip, shta moze da uradi prince fielder, chovek od negde 180 cm sa minimum 125 kg, koji pritom ne mora nikada da se trudi da igra odbranu i ovako se baca i opet bi vredeo 15-20 miliona dolara po sezoni zbog udaranja.btw, prebacite ovo na mlb topic, realno :D
Link to comment

Aman, ne kažem ja da ne trebaš da budeš dobar atleta, nego mi je konceptualno taj sport bezveze. Isto tako moraš da budeš dobar atleta da bi se bavio plivanjem ili dizanjem tegova, ali mi ne pada na pamet da dva i po sata (tj. ni 5 minuta) gledam ljude kako plivaju ili kako dižu tegove, prosto postoji razlika između gledljivog sporta i atletičnosti samih sportista, koju shvatam, ali me ne zanima sam sport, tako da džaba.Obaška što ne kapiram šta publika urla kada se baca loptica koju ne vide ni oni iz prvih redova...

Link to comment

Meni su ti americki ekipni sportovi generalno skroz nezanimljivi. Mada je bejzbol makar simpatican do odredjene mjere, za razliku od tzv americkog fudbala koji mi je skroz uzasan [sama cinjenica da ono zovu football je najobicnija sprdnja] i dosadan. Then again, ja volim neke sportove za koje ce vecina reci da su uzasno dosadni. Ali zbog njih se makar ne pomjeraju razni Fringeovi :mad:

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...