Jump to content
IGNORED

FRINGE


melankolic

Recommended Posts

naravno da nije nista utemeljeno u nauci, vec kod mene postoji granica tolerancije. tacnije, granica izmedju super mastovitog science frictiona i nonsensa. ovo sto nam trenutno serviraju je totalna besmislica za jednu seriju ovakvog renomea. naravno da bi bilo najzanimljivije kada bi se 2 olivije nage pohrvale u blatu.jj abrams ponavlja iste greske kao iz losta. ako se ne varam i u lostovoj 4. sezoni su krenule one nebuloze sa timetravelom.

Link to comment
  • Replies 923
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Arkadija

    162

  • pp34

    103

  • Lrd

    87

  • gervasius twinkleminkleson

    85

Top Posters In This Topic

Posted Images

jj abrams ponavlja iste greske kao iz losta. ako se ne varam i u lostovoj 4. sezoni su krenule one nebuloze sa timetravelom.
Zar JJ Abrams ume da napravi išta što nema veze sa putovanjem kroz vreme? Sve živo što sam video od njega ima veze sa tim i bazirano je na tome. Jebiga, to mu je izgleda fora za nahvatavanje gigova. "Hoćemo kul SF seriju ali da nije mnogo SF - eto putovanja kroz vreme za JJ Abramsom". Najgore u svemu jeste što je Abrams otvoreno priznao da nisu imali u stvari nikakav poseban koncept za Lost, da su po forumima fanova kupili ideje i hvatali logička povezivanja i slično, za šta su se ljudi svo vreme tripovali da oni drže u glavi kao pod konac i imaju neki zajeban plan :lol: Gledam njegov intervju i ne verujem šta čovek priča, da se ne živi u vremenu gde se folirancija ceni više nego sposobnosti i rad, kapiram da nikada više ne bi našao angažman nakon tog intervjua. Jbt, direktno je poručio svima u budućnosti da on u stvari nema planove i logički sklopljene celine, već da ide tako eto tokom trajanja šoua i smišlja, plus kupi po forumima šta i kako dalje, pa šta mu se više svidi :lol: I opet ga angažuju, iako znaju da ta serija dugoročno mora skliznuti :isuse: , to i on otvoreno kaže.Jebiga, nekad je bolje biti srećan nego pametan.
Link to comment
plus kupi po forumima šta i kako dalje, pa šta mu se više svidi :lol: I opet ga angažuju, iako znaju da ta serija dugoročno mora skliznuti :isuse: , to i on otvoreno kaže.Jebiga, nekad je bolje biti srećan nego pametan.
Da je lepe sreće pa da je čitao naše forume. Tu je bilo mnog maštovitijih ideja i mogućih scenarija, nego što je on uspeo da skarabudži u toj seriji, pogotovu na kraju. Mada, on se povukao iz Losta posle druge sezone, tako da je sve palo na Linderofa i Karltona Kola, a isto tako je i sa Frindžom, samo ne znam kako se tu zovu producenti. Edited by Arkadija
Link to comment

Ma to su sve korporativna bića, kapiram da oni ionako ništa ne pišu, njihovo je da sastanče i eventualno daju ideju, pa zatim kada dronovi obave svoje, potpišu to i to, eventualno malko ulepšaju. Najbolje da oni ne zapošljavaju gomilu ljudi. Sve je to podjednako prisutno u serijama od početka do kraja - jedva da je prisutno, njihovo je samo da daju i potpišu osnovne ideje. Marketinška mašina onda uzima svoje.

Link to comment

Fringe je craptastic, u skladu s tendencijama zadnje 2 sezone, uopće nisam imao mota pogledat odma nakon što sam kupio™, nego sada kad sam našao višak vremena. I nakon 84 minute, ispunjen sam samo tonom sentimentalnog šita začinjenim s nešto malo besmisla. yawn2.gif Kill it softly, please.

Link to comment

Jos nisam pogledao novu, danas tek pogledah 3. epizodu. Prilican krsh, kao neki losh B film. Ali scena na kraju, kad Walter sav ushicen kaze "I'm perfectly sane", nakon sto je zabio sebi srafciger u glavu - awesome :lol:

Link to comment

O jbt, kao da niste navikli na par nedelja pauze nakon svakih 3-5 epizoda. Tako vam je i Lost bio fenomenalan, dok niste došli do 4. sezone kada ste odgledali ono što je u međuvremenu bilo izašlo u cugu, pa se nervirali što onda valja svaka treća...

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...