Jump to content
IGNORED

Sladoled


FranziskaKafka

Recommended Posts

Aha, nisam ga nikad ranije video, nema kod mene u Maxiju. Neki poseban Maxi je u pitanju?

 

edit - moram da paznem kad se ukaže prilika, to mi je jedan od omiljenih ukusa.

Edited by kobni zelaya
Link to comment

 

evo ti sad ovaj recept za sladisu za odrasle za koji sam sigurna da je dobar i bez aparata. najdzela je kraljica :)

 

 

a i hari istvud je juce pravila sladoled za koji ne treba aparat, isti ko najdzelin, kondenzovano mleko plus slatka pavlaka, samo od vanile. izgleda da kondenzovano mleko cini cuda. moracu da se odgegam do vera po kondenzovano mleko... il ako je neko video u nekoj drugoj radnji?!

Link to comment

Najobičniji Maxi, oni mali shop & go. Ušao da kupim vodu izašao sa frikom i ovim sladoledom :)

Kupio Vanila Burbon, super cena za pola kile sladoleda, oždraću se nešto kasnije, mada mi je ideja da ga pojedem što brže da bih mogao da kupim još pre no što se rasproda.

Link to comment

I ja obožavam taj ukus vanila burbon (uopšte mi je vanila 10x pre čokolade), ali nema gde da se uzme u lokalu osim ako me neko ne obraduje i kaže da ima u Idei ili Univeru što mi je jedino dostupno u lokalu...

Link to comment

0453a32fcbf0ffd3c4074441df150e84.jpg

 

premijin sladoled kolač sa borovnicama, nije loše ali nije ni za kontinuiranu konzumaciju

Edited by Marcus Wulffings
Link to comment

nzm, mnogo mi jeftinjara okus, ko oni instant sladoledi. nigde zvrčke :(

 

 

Pa, ako je Nova Pazova, to lako može biti icecream factory, a ako su oni onda valja sačekati čokoladne, lešnjikave i voćkaste ukuse, pošto im je vanila bila najslabija, mada ipak korektna. A kakvu si zvrčku očekivao.

Edited by Vapad
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...