Jump to content
IGNORED

Sladoled


FranziskaKafka

Recommended Posts

Preždro sam se od ovog Ducale sladoleda sa čokoladnim ukusima, pojeo sam tri četvrtine kutije za nekoliko sati. I šta ću ja sad?

Link to comment

Vodio sestrica i malog komsiju kod Pelivana. Meni nista posebno dok su se klinci odusevili. Od nas trojice ja se najvise umazao. Najgori sam od sve dece.

Link to comment

ako vas put ikad nanese u temisvar, na glavnom trgu/ulici, onoj koja vodi od opere do katedrale mitropolitane, sa desne strane, negde na polovini destinacije, nalazi se italijanski Il gelato di bruno /fransiza/. prepoznacete ga po dugackom redu ispred, pa ako se bas ne iznervirate zbog cekanja i guzve, jescete savrsen sladoled! ja uzela neki orah /rumuni generalno uzgajaju izuzetno kvalitetan orah/ koji je zapravo bio krupniji grilijas od oraha, savrsenog ukusa, teksture, temperature i  ne previse sladak...meni je zaista znacajno bolji od onog iz ovce, mozda sto je manje tortast, nekako je bas sladoled, ne lici na neki fil. i jela jos nesto sto ne znam sta je, nisam imala vremena da izucim sav asortiman /a ima bome dvadesetak ukusa/ a posto mi je zbog guzve bilo neprijatno da sa prodavcem razmatram sta je sve od ponudjenog, izabrala sam nesto sto mi je interesantno izgledalo /kremast sladoled umesan sa prelivom od jagoda i cokolade, a i neki keks je bio umesan/

Link to comment

11116801_1577530219189576_9132413_n.jpg

 

meni ovo super

 

forza empoli

 

Meni je njihov sladoled sa pistacima ubedljivo najbolji sladoled koji se moze kupiti u prodavnici, sije i haagen dazs i bena i dzerija i carte d'or sladolede.

Link to comment

gde se pazari taj sladoled? /kod nas u zrendzi ga nema, al' sam mislila da kupim drugaricinim klincima, umesto cokolade - em je leto, em ih je komada cetiri, pa ce dva pakovanja podmiriti potrebe, a slicno ce kostati  :-)

Link to comment

496 Stari Grad

Čika Ljubina 8

 

 

Svratio kad sam trazio onaj italijanski i nisu imali nikakvu egzotiku. Bar su Alome znacajno jeftinije nego po sanducima po ulici.

Link to comment

Da li je neko jeo sladoled od avokada? Prave ga u meksickom restoranu koji se zgodno nalazi na jednoj od biciklotura, i naravno da me privlaci, no cena mu bas i nije sitnica pa se premisljam :D

Link to comment

Meni je njihov sladoled sa pistacima ubedljivo najbolji sladoled koji se moze kupiti u prodavnici, sije i haagen dazs i bena i dzerija i carte d'or sladolede.

 

moguce ali kosta 600din za 1/2kg, to je na 20% od cene ovih artizanskih po gradu

Link to comment

Da, ali kod artizana ne moze da se uzme u bg predgradju u tri ujutru dok traje pauza na poluvremenu nba finala. :)

pwn!

Link to comment

Meni je njihov sladoled sa pistacima ubedljivo najbolji sladoled koji se moze kupiti u prodavnici, sije i haagen dazs i bena i dzerija i carte d'or sladolede.

 

uzeo da probam, fantastican je. ja ne volim pistace toliko ali cu obradovati gospodju

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...