Jump to content

Sladoled


FranziskaKafka

Recommended Posts

jao i mene nudila da probam neku ribizlu, a ja se nesto namrstila i rekla joj da necu, a ona samo podigla obrve, k'o veli, koji ti je? a ja se zapravo bila nameracila na kajmak i orah i nesto mi se kiselo nije probavalo /to je bila moja doza za maj, aprila sam jela u moritzu, toliko sam sebi dala oduska. sad ne mogu juni i sladoled u saporeu da docekam :-) mada, i dalje mi je dulce de lece iz novljanskog dodoa favorit sa ovih prostora - bolji i od crne ovce i moritza i saporea/

Link to comment

dobri su crni čobani, ali mi nisu ništa bolji od moris ajsa, koji je isto dobar, ali ima probleme s konzistentnošću i eksperimentalnim ukusima koji su često forgetabl. i dalje mi je DJ for d vin sladoled beogracki.

Link to comment

hoce li pasti topli zec ako napisem da sam probao sladoled (4 razlicita ukusa) i da mi ni najmanje nije jasan forumski hajp? moj klinac, koji satire sladoled inace, nije pojeo ni pola svoga, sto mu se apsolutno nikad nije desilo.

Link to comment

hoce li pasti topli zec ako napisem da sam probao sladoled (4 razlicita ukusa) i da mi ni najmanje nije jasan forumski hajp? moj klinac, koji satire sladoled inace, nije pojeo ni pola svoga, sto mu se apsolutno nikad nije desilo.

Ja hteo isto tobda napiše, ali nisam imao muda.

Doduše, ja nešto i ne ljubim sladoled previše, pa je možda do mene

Link to comment

ja volim sladoled. nemam doduse nikakav izgradjen ukus niti zavidan konzumentski renome, al meni su brate ti beogradski novotalasni sladoledi omanuli u jednoj stvari - nisu mi nesto narocito ukusni :)

Link to comment

ja jeo juče moritz malinu, crnu čokoladu, vanilu i lešnik ... ostali tako tako, ali lešnik je bio apsolutno fenomalan.

Link to comment

Ikare koliki ti je klinac? Nas junior dobio kugu za dz jer glavom ne dobacuje do pulta u ovcici.. To im je house policy.

 

Men se svidjaju. Jela karamelizirani orah djanduju i dva vocna visnju i jagodu.

Link to comment

ček ček, mojoj maloj su uredno naplatili, a ima 3 godinice... doduše baš je visoka, ljudi je redovno smatraju za 5godišnjakinju blago ometenu u razvoju i upućuju mi tople poglede pune razumevanja. od kojih se doduše brže topi sladoled mamu im jebem.

Link to comment

hoce li pasti topli zec ako napisem da sam probao sladoled (4 razlicita ukusa) i da mi ni najmanje nije jasan forumski hajp? moj klinac, koji satire sladoled inace, nije pojeo ni pola svoga, sto mu se apsolutno nikad nije desilo.

 

Zasto bi pao topli zec?Ko voli voli ...Sve je to stvar ukusa

 

Ja uzeo orah i malinu da probam razlicito...

Meni oba dobra.Mada dozvoljavam da nekima orah moze da bude i prejak...

Link to comment

ček ček, mojoj maloj su uredno naplatili, a ima 3 godinice... doduše baš je visoka, ljudi je redovno smatraju za 5godišnjakinju blago ometenu u razvoju i upućuju mi tople poglede pune razumevanja. od kojih se doduše brže topi sladoled mamu im jebem.

Koliko sam ukairala poenta je da joj glava ne doseze do pulta. I to nam nisu odmah rekli nego tek pri placanju.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...