Jump to content

Sladoled


FranziskaKafka

Recommended Posts

idi, naravno, sladoled je odlican. pusti mene, ja sam kratkog fitilja. 

 

mislim da ce se to sve dovesti u red s vremenom. jos je sve novo, uhodavaju se. imam utisak da se vlasnici iskreno iznenade kad pokazes da ti se sladza dopada :) i sve te nutkaju da probas, aj ovo, aj ono.

 

 

ee, ja sam se juce bas pitala dal iko jede krusku :)

 

i pored je radionica, sve vreme se pravi sladoled, pune se piksle novim ukusima, jedan se pojede, pojavi se novi... 

Edited by darling
Link to comment

E ajde sladoledoznalci...

Kad bih hteo da napravim turu Sapore, Moritz , Crna Ovca radi poredjenja kolikoe pauze da pravim radi objektivne procene ;)

Link to comment

taman koliko ti treba da prepesacis od prvog do drugog do treceg. 

Tome sam se nadao  :misko:  :misko:  :misko:

Link to comment

da ubacim malo i disonantni ton… meni u ovci jagoda - onako, malo bonbonasta (oštrila sam se na bananu, al’ nije bilo). vanila i kajmak su vredele onog nizbrdo, uzbrdo cimanja sa glavne džade.


Link to comment

Okupljanje ppp sladoledzija u Ovci tokom vikenda :D Ko dodje prvi u subotu, ostavi papirce i potpise svoj nick i sta je jeo i koliko mu se svidelo (1-5) :lol:

Link to comment

E ajde sladoledoznalci...

Kad bih hteo da napravim turu Sapore, Moritz , Crna Ovca radi poredjenja kolikoe pauze da pravim radi objektivne procene ;)

 

ja sam posle kajmaka i oraha u ovci pomislio da narednih sest sati necu nista jesti.

cepaj vocne ukuse ovi mlecni su jaki.

Link to comment

Overena ovca :sleep:

 

Bring on the hipe! Ki-da-nje!

 

Probao sam;

 

- kajmak

- susam

- orahe

- lešnik

- kafu

- čokoladu

- malinu

- vanilu

- čokoladu

 

Brate, svaka im čast - em im je sladoled vrhunski em su gotivni.

Link to comment

Overih i ja konacno Crnu ovcu, simpa deluje sve, radnici su nasmejani, fino je sto moze da i sedne negde unutra. Dok smo se nas dve razmisljale sta cemo, donosili su svez sladoled; videh da one posude u kojima drze nisu skroz pune, izgleda da tako i prave ~po manje pa cesce dodaju. (Zapravo tako je i kod ostalih sladoleda ovog tipa, nego mi je valjda sad upalo u oko jer su tumbali) Rekose da ce uskoro moci da se placa i karticama, kad se malo razrade.

 

Uzela sam orah i malinu, probala jos susam, kajmak, djanduju - i sve je delovalo dobro, ali orah je..f a n t a z i j a. Mislim da necu trositi stomak ni na sta drugo sem na njihov orah. Koji je f a n t a z i j a. Evo jos ga osecam u ustima i pomalo zalim sto nisam uzela celu porciju oraha. Da li sam rekla da mi je orah omiljeni od kostunjavog voca inace? ^_^

 

Inace meni su stavili dva ukusa u malu porciju (tj ja sam mislila da pricamo o srednjoj ali me je gramaza zbunila) bez problema. Mama je uzela srednju (160g) a ja malu (80g) pa kada smo to zajedno sve podelile bilo je taman. Inace malo ratujem sa tim porcijama u Saporeu (koliko vidim to je neki standard sad, posto i Moric i sada Ovca imaju istu foru), ona srednja mi je malo velika za toliko cesto, a mala mi je malko mala, idealna bi mi bila sredina.

Edited by I*m with the pilots
Link to comment

Overena ovca :sleep:

 

Bring on the hipe! Ki-da-nje!

 

Probao sam;

 

- kajmak

- susam

- orahe

- lešnik

- kafu

- čokoladu

- malinu

- vanilu

- čokoladu

 

Brate, svaka im čast - em im je sladoled vrhunski em su gotivni.

šta veli vaga?

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...