Jump to content

Sladoled


FranziskaKafka

Recommended Posts

probala sam njihovu vanilu danas, bozanstvena je. nije slatka! jela sam i crnu cokoladu. odlicna. probala sam i belu cokoladu s karamelom, odlicno i to, slatko, naravno, al odlicno. kajmak proban, takodje odlican. nije bilo nista da ne valja.

 

al! ono sto ce me nervirati u crnoj ovci bice red i vreme koje je potrebno da utrosim da bih jela sladoled predvece. rade tek tri dana, a vec je nepodnosljivo. 

Link to comment

 rade tek tri dana, a vec je nepodnosljivo. 

 

ko da ne znaš beograd. sačekaj još tri i biće normalno. sačekaj još tri meseca i reda neće biti.

Link to comment

probala sam njihovu vanilu danas, bozanstvena je. nije slatka! jela sam i crnu cokoladu. odlicna. probala sam i belu cokoladu s karamelom, odlicno i to, slatko, naravno, al odlicno. kajmak proban, takodje odlican. nije bilo nista da ne valja.

 

al! ono sto ce me nervirati u crnoj ovci bice red i vreme koje je potrebno da utrosim da bih jela sladoled predvece. rade tek tri dana, a vec je nepodnosljivo. 

pa koliko se čeka ?

ja 'tela juče da idem, nisam stigla

sad razmišljam da li i da idem uopšte

Link to comment

Ja sam juče popodne čekao 0 min. Bili smo mi i neki neodlučni i njih troje iza pulta. Nalaze se prekoputa smokvice. Imaju 3 veličine čaše 160, 250 i 350din. Ponekad proveri na vagici koliko je sipao. Rekao bih da pune više od Moritza. Pored već navedenih ukusa da kažem i da je kruška brutalna.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...